Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen 2023

MAN, 1 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Job WestraLeeuwarden3:52
2Binne NieuwenhuizenLeeuwarden4:01
3Dean De JongGoutum4:07
4Fedde WapstraZwolle4:37
5Jip De JongeJirnsum4:51
6Sietze Durk PostmaDriezum4:53
7Roan de JongIrnsum4:53
8Jesse DijkstraScharnegoutum4:53
9Nikai HerderStiens4:59
10Teun van BurgHurdegaryp5:05
11Niels DijkstraScharnegoutum5:17
12Hero De JongeJirnsum5:17
13Janko van der KooiHurdegarijp5:25
14Justus Van der MolenHurdegaryp5:25
15Fedde TerraJirnsum5:30
16Rymmer KooistraGaryp5:30
17Martijn MulderZierikzee5:59
18Jesse Van der ZwaagBurgum6:29
19Maarten van BurgHurdegaryp6:33
20Chris Van der ZwaagBurgum11:41
21Luuk DijkstraDwingeloo11:41
22Pim StolwijkAalsmeer12:18
23Sam StolwijkAalsmeer12:18
VROUW, 1 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anne Geertje BlankeGarijp4:47
2Jante NieuwenhuizenLeeuwarden4:59
3Ylse KooistraGaryp4:59
4Wieke van BurgHurdegaryp5:43
5Lissa TerraJirnsum6:27
6Benthe TerraJirnsum8:08
7Kee de JongeJirnsum8:09
8Lisa Van der ZwaagBurgum8:35
MSEN, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Abel AbrahamMenaam17:11
2Bart KammingaEarnewâld17:45
3Hilbert de HaanOusternijega18:11
4Cornelis ZijlstraFraneker19:01
5Jari de JongIrnsum19:58
6Thomas KorteLeeuwarden20:12
7Oege VaartjesGaryp20:50
8Jelmer FerwerdaFraneker20:54
9Marne van der KooiBurgum21:00
10Wytse JorritsmaNijkerk21:05
11Jelmer BoumaFraneker21:24
12Pieter ZijlstraFraneker22:37
13che hendriksFraneker22:57
14Maino Van UitertDeinum23:33
15Sietze VietorFraneker24:00
16nick huitemaSneek27:18
17Jildert AkkermanGroningen28:21
18Sander MulderZierikzee28:39
19Hylke de GrootOentsjerk28:45
20Rick StolwijkAalsmeer31:18
21Bart DijkstraDwingeloo31:18
22Jelmer KampenSt.-Annaparochie31:20
23Tibbe UildriksBurgum31:59
24klaasie sinnemaLeeuwarden32:01
25Mark TichelaarMidlum32:48
26Dennis LinksmaSneek32:54
M40, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark PeereboomLeeuwarden17:15
2Hung PhamLeeuwarden19:41
3Jelte HijlkemaAchlum20:09
4Michael EgbertRutten20:56
5Pieter VisserDokkum21:04
6Wouter Groote SchaarsbergZutphen22:18
7Sybren ZantingeHarlingen24:14
8Frédéric MulderZierikzee24:45
9Wulfila WallenburgPeins24:57
10Peter KampenSt.-Annaparochie28:45
11Tjebbo LengersFraneker28:45
12Nico YpmaFraneker34:10
M50, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Paul AkkermanOpeinde23:00
2Klaas Jan Van der KooiBurgum24:09
3Theo DijkstraAmsterdam27:50
4Romano AdelyTzum28:45
5Erwin van den BoschNes35:05
M60, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Klaas van HeeringenHurdegaryp18:41
2Teun BurgersEgmond aan den Hoef21:56
3Aise BoumaKimswerd23:48
4cor van sluisFraneker25:16
5Keimpe JagerDronryp28:45
6Djurre Joh. van der SchaafOentsjerk30:06
7Rinze NieuwhofFraneker34:35
VSEN, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Brecht PlantingaGaryp20:10
2Robin NijholtOssenzijl20:52
3Jessa PaterLeeuwarden22:16
4Nora PostHarlingen26:06
5Mare KoensGroningen26:10
6Fenna JorritsmaNijkerk26:51
7Liseth BreidenbachIJsselmuiden27:44
8Floor OosterhavenSneek27:45
9Anne Van den bergDwingeloo27:57
10Myrthe van den BergAalsmeer27:57
11Julia DijkstraAmsterdam28:32
12Francien PlatGroningen28:44
13Lisa SlootjesLeeuwarden29:16
14Elise van ZalingeDronryp29:54
15Willemijn van de MeentAmersfoort30:15
16Jantien JensmaDronryp30:28
17Saskia De vriesScharnegoutum30:48
18Demi HullemanGroningen31:00
19Inge KoopmansFraneker31:27
20Femke de GrootOentsjerk31:30
21Veere Van UitertDeinum31:42
22Maes van den BoschLeeuwarden32:24
23Lydia DirksMidlum32:40
24ilya PostmaFraneker33:25
25Zoë lois JansenHarlingen34:13
26Marianne BoschFraneker34:18
27Eline HagemanGytsjerk39:24
V35, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mirjam de JongIrnsum22:39
2Gooitske KooistraGaryp23:12
3Anne Marij van BurgHurdegaryp25:07
4Titia BoltjesTzummarum26:27
5Lisette JorritsmaNijkerk26:51
6Hinke AtemaHúns28:45
7A. StrikwerdaDongjum28:45
8Lysbert FaberSt.-Annaparochie29:13
9Anita BeekhuizenLeeuwarden29:18
10Alie Amber BergsmaSexbierum29:23
11Sandra BagniukHarlingen31:44
12Marijke Van DongenBurgum32:26
13Alyn NugterenJirnsum32:40
14Jantien de JongFraneker33:25
15Tineke Van der veenHarlingen34:13
16Tiny van der WeerdSchalsum35:06
V45, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rixt MinkesBeetsterzwaag25:56
2Dorina WeijerFraneker25:57
3Jolanda van de GraafDrachten26:01
4Froukje WeidenaarDokkum28:09
5Naraysca CeciliaDrachten28:38
6Hester MulderLeeuwarden30:19
7Anja VisserLeeuwarden30:19
8Henny van der LeiOpeinde30:20
9Nienke Van UitertDeinum31:42
10Karin JagerHardegarijp32:26
11Hinke PietersmaFraneker32:40
12Maaycke KrasterWinschoten33:12
13Ciska ReitsmaLeeuwarden33:45
14Karin HazelhoffJoure34:48
15Gea van der SchaafBurgum35:17
16Dyrna BoersmaHeerenveen35:57
17Matgosia BagniukFraneker39:10
18Hester van der SchaafSneek39:24
19Marijke Veenema-RodeveenSneek54:56
V55, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Liesbeth De RuiterFraneker27:54
2Sita Vd WalFraneker29:47
3Richt AbmaSneek29:47
MSEN, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sven AlkemaLeeuwarden34:05
2Marlon JansenLeeuwarden35:56
3Wisse RaaijmakersEindhoven39:16
4Robert VisserHarlingen39:36
5Chris BilGytsjerk41:55
6Boris LemereisMantgum43:40
7Mark CornelFraneker44:42
8Wybren RozemaJirnsum47:30
9Eelke AlgraFraneker47:50
10Gradus PlantengaSneek48:10
11Wisse de VriesOranjewoud48:26
12Adrian GonzalezLeeuwarden48:43
13Dennis ZijlstraFraneker48:51
14Rik de RuiterAmersfoort49:34
15Marcel ElzingaHarlingen49:56
16Frans De BeerIJlst50:12
17Hans FeimannZuidhorn50:49
18Jan Krol-WenselaarGroningen51:41
19Fabian GunninkFraneker51:48
20MARTIJN RAUWERDAReadtsjerk55:48
21Darwin Van den BurgSneek57:28
22Sven van der VeenLeeuwarden58:00
23Huub MarimanFraneker1:00:42
24Wesley VinkRotterdam1:03:04
25Jos TerpstraFraneker1:07:20
26Niek DrostFraneker1:12:17
27Wietse FerwerdaSneek1:28:25
M40, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hartger StellingaWorkum41:35
2Matthijs de NietZuidhorn41:37
3Rik TroostheideLeeuwarden44:23
4Dominicus FennemaLeeuwarden44:24
5Theo TerraJirnsum45:16
6Louis HerremaAmsterdam45:30
7Haije NicolaiDonkerbroek48:26
8Rogier NugterenJirnsum48:39
9Rutger de VriesOranjewoud48:49
10Johan De jongJirnsum50:40
11TH de JongFraneker50:54
12Erwin KosterFraneker53:51
13Sie DijkstraFraneker54:48
14Jouke van der ZeeSexbierum55:08
15Dirk Jacob LemstraWitmarsum57:32
16Arjen van der MeerBurgum1:00:35
17Marijn WensinkAmsterdam1:02:35
18Bauke MiedemaFraneker1:03:53
19Geert de JongTwijzelerheide1:04:09
20martijn spoorenAmsterdam1:06:47
21Robin PlompLelystad1:08:49
22Eric DrostFraneker1:12:17
M50, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Japppie DollerFriesland39:48
2Catrinus VroomHijum41:47
3joeri hendriksFraneker44:14
4Klaas Jan De boerLeeuwarden44:19
5Ad Van BeilenGroningen47:20
6Minne NawijnDronryp50:25
7Peter BoersenLeeuwarden52:44
8Jan Tjeerd ten HoeveFraneker53:21
9Jaap PiekHeerenveen53:51
10Haije de VriesDrachten53:57
11Menno BonnemaFraneker54:10
12Durk PostmaDriezum55:19
13Peter BrandsmaLeeuwarden56:14
14Ben de VriesDronryp56:40
15Jan van ZalingeDronryp57:05
16Alex SchonewilleHoogeveen57:13
17Ronald RauwerdaReadtsjerk58:00
18Theo van BergenHardegarijp58:00
19Richard MiedemaSt.-Annaparochie1:01:52
20Andries MiedemaHeerenveen1:02:48
21Klaas van der PloegLemmer1:03:04
M60, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Teatse TichelaarHarlingen45:07
2Herman GeritzMidlum53:26
3Martin Van den BurgSneek53:46
4Otto de BoerGytsjerk54:48
5Siebe GerritsmaFraneker55:08
6Frans Van der MolenHerbaijum55:57
7Piet StruiksmaFraneker58:00
8Jelle BosmaSt.-Annaparochie58:53
9Willem De BeukerWirdum1:00:42
10Piet KerstholtGroningen1:04:25
11Yde HaarsmaSneek1:05:32
12Theo aan de SteggeRaalte1:07:04
13Johan ZijlstraFraneker1:10:09
VSEN, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Elise HaanstraBolsward41:41
2Marrit HoekstraEasterein47:12
3Miriam KliphuisZuidhorn49:04
4Geke VosLeeuwarden51:54
5Emma BaarsmaLeeuwarden52:30
6Amerins van der SteenSneek53:00
7Nanda ReitsmaIJlst53:01
8Iris ReitsmaSneek53:10
9Marlies De RuiterLeeuwarden54:48
10Sanne HijlkemaGauw57:24
11Demi BosmaLeeuwarden59:11
12Lisa DoumaHemelum1:00:02
13Marrit SteehouwerSneek1:00:11
14Yvonne PlantingaHeeg1:00:29
15Eliana MagnaRottevalle1:00:35
16Fardau WenselaarFraneker1:00:35
17Milou aan de SteggeFraneker1:02:21
18Angelien GunninkFraneker1:02:31
19Mariette OnstwedderScharnegoutum1:02:56
20Lies KejaSneek1:04:32
21Hiske GorterBuitenpost1:06:47
22Annick van AkkerFraneker1:12:00
V35, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Nynke WoltersDrachten56:51
2Lianne VisserFraneker57:46
3Marieke AbbinkFraneker58:00
4Aaltje de JongeJirnsum58:00
5Miki EnacheZuidhorn58:00
6Ilse Schukking – NieuwhofLeeuwarden58:49
7Amarins VisserFraneker1:00:35
8Pjirkje MinkJoure1:02:35
9Rinske VeenstraJoure1:05:34
10Minke Van der VeldeBuitenpost1:08:15
V45, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hillie van der WalLeeuwarden41:45
2Roelie PlantingaHeerenveen52:15
3Caroline DaaneFraneker53:01
4Esther Van der MeulenLeeuwarden53:29
5Marlies NieuwenhuizenLeeuwarden53:46
6Ilona DijkstraFraneker55:10
7Tineke PosthumusMidlum55:38
8Widia den HoedtDrachten56:55
9Femke KremerFraneker58:00
10Lianne van MourikLeeuwarden58:00
11Ardine NieuwenhuizenNietap59:08
12Bregtje BergemaFeinsum1:03:09
13Wytske Van der KooiBurgum1:04:47
14Marjon FeenstraEelderwolde1:04:47
15Anita BoumaLeeuwarden1:04:56
16Marjan Van HuizenLeeuwarden1:04:59
17Martine SijtsmaMantgum1:10:23
V55, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Carin HoekstraLeeuwarden55:48
2Jacqueline KroeseFraneker58:48
3Willy de JongLeeuwarden1:05:30
4jeannet huitemaGoutum1:09:12
5Stienke Bosma-ZijlstraSt.-Annaparochie1:10:09
6Hilda MeijerhofAppingedam1:10:23
MSEN, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Edser RijpstraStiens58:30
2Hassan El GhaziWolvega1:07:31
3Sietse NautauEasterwierrum1:16:07
4Stefan OostStiens1:18:02
5Johnny LeistraWommels1:18:50
6Gerrit-Klaas GerritsmaLeeuwarden1:27:15
7Jorn DijkstraLeeuwarden1:29:36
8Tjitte DijkstraBerltsum1:33:34
9Ruurd de VriesFraneker1:33:34
10Johannes HuizengaSweagerbosk1:35:55
11Matthijs van AkkerGroningen2:01:40
M40, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Frank WandersFraneker48:10
2Sjors PijlmanWolvega1:08:53
3Eelco de GrootAssen1:16:00
4Simon JorritsmaNijkerk1:16:07
5Richard De VriesLeeuwarden1:28:25
6Meint SpanLeeuwarden1:29:19
7O DijkstraFraneker1:33:37
8Danny GlasFraneker1:33:53
9Harold PostHarlingen1:36:18
10Melchior RamUffelte1:45:52
11Wim DoumaLeeuwarden1:52:38
M50, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Remco SchraaHurdegaryp58:35
2Andre YdemaDronrijp1:13:15
3Arnold HagerLeeuwarden1:13:35
4Albert van der ZielFriesland1:16:04
5Klaas VisserFraneker1:17:15
6Kor de BoerMarum1:19:15
7Andre JellemaLeeuwarden1:19:18
8Marco BalkGoutum1:20:35
9Johannes van der KooiGytsjerk1:27:14
10Bareld KootstraGaryp1:27:53
11Willem BiemoltFriesland1:28:25
12bokke  s visserAldwâld1:38:12
13Germ SteensmaSt.-Jacobiparochie1:43:28
M60, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Frits FeddemaHeerenveen1:18:29
2Bouke FennemaBritsum2:06:09
VSEN, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Dorian van den BurgHaarlem1:16:08
2Ankie VosLeeuwarden1:19:05
3Nicol Van t hofWinschoten1:27:16
4Ettha KootstraGaryp1:27:53
5Fardau VisserBerlikum1:35:11
6Emma KrieleHindeloopen1:39:14
7Jolijn RijpmaSneek1:43:16
V35, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Samantha WolfslagWergea1:01:23
2Dagmar BoskmaBurgum1:12:51
3Annemarie SpeerstraWijnaldum1:18:13
4Minke HellBurgum1:21:05
5Leonie MelchingZwolle1:28:25
6Ellen KonstHindeloopen1:43:08
V45, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Titia LycklamaWinsum1:35:46
2Anita Luik – SijbesmaFraneker1:37:31
3Tineke AcdaFraneker1:37:31
4Christien ten HoeveFraneker1:37:38
5Trynsje de VriesLeeuwarden1:43:14
V55, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Helga KeijerDrachten1:19:48
2Annechien van der VeenLeeuwarden1:32:39
MSEN, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rick van der ZeeOppenhuizen1:18:49
2Tom PietersmaLeeuwarden1:20:13
3Johannes HuizengaSweagerbosk1:20:32
4Anton HekmanWinschoten1:23:27
5Yvan TerveerLeeuwarden1:28:20
6Bas KoezeFraneker1:31:09
7Marijn BenschopJulianadorp1:33:24
8Albert DijkstraLeeuwarden1:33:29
9Pieter MiedemaLeeuwarden1:34:08
10Eelse DuponOpeinde1:36:12
11Jelmer De BoerDrachten1:36:25
12Mark JalvinghLeeuwarden1:36:27
13arne van der vegtLeeuwarden1:43:12
14Eldert Vd PloegDrachten1:46:49
15Mark PetersDrachten1:46:49
16Wijtse MeijeringHurdegaryp1:47:17
17Dennis WijnjeterpHarlingen1:49:19
18Twan van StraatenLeeuwarden1:57:34
M40, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Frank Van der MolenHurdegaryp1:15:10
2Ate BijlsmaGarijp1:27:40
3René EdensGoutum1:29:00
4Heerko TielemanWinde1:33:51
5Olaf van der MeerFraneker1:36:25
6Johannes AlthuisiusSneek1:37:07
7Frank BruinsmaLeeuwarden1:37:47
8Emiel AdemaMenaam1:39:10
9Menno BakkerFraneker1:39:22
10Ronald HoekstraYsbrechtum1:40:29
11Willem van KalsbeekHallum1:48:10
12Bram KnapenEersel1:58:00
13Martin NoppertSintjohannesga2:01:58
14Dennis DijkHurdegaryp2:03:49
15Johannes van der KooiHurdegaryp2:03:49
M50, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerald HoogeveenBolsward1:28:37
2Frits van TwuyverCallantsoog1:38:46
3Theun FaberDokkum1:45:59
4Hans WestraHaren1:53:41
5Raimond de LangeHarlingen2:02:24
6Peter VisserLeeuwarden2:06:11
M60, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan FaberDokkum1:46:08
VSEN, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Bregje Nanhekhan-VeltmanLeeuwarden1:39:26
2Britt van AkkerDonkerbroek2:01:40
3Isa BrandsenHoorn2:25:23
V45, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Judith van der MeerDronryp1:31:18
2Mia SchaafsmaDrachten2:07:16
Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen 2022

MAN, 1 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jasper PeereboomLeeuwarden4:00
2Jari de JongJirnsum4:03
3Naud PeereboomLeeuwarden4:20
4Nikai HerderStiens4:23
5Riemer JorritsmaFraneker4:58
6Sem de JongWergea5:02
7Sido PostmaFraneker5:04
8Patrick StellingwerfTzummarum5:04
9Jisse BremerDronten5:04
10Liam KanonSneek5:35
11Tibbe UilderiksBurgum5:36
12Mees DijkstraFraneker7:47
13Djurre JorritsmaFraneker8:21
VROUW, 1 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Elbrich YpmaIJlst5:02
2Ilse SpijkstraWergea5:04
3Indy TopFraneker5:04
4Jildou YpmaIJlst5:04
5Ilya PostmaFraneker5:34
6Ryanne WijnstraFraneker6:10
7Ilse van der HoekDronryp6:23
8Meike van BethlehemSneek6:25
9Ilse van BethlehemSneek6:26
10Doutzen JorritsmaFraneker6:27
11Hannah UildriksBurgum6:32
MSEN, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter PrinsMarsum17:23
2Bram van der LeijHaren17:56
3Sven AlkemaVlieland18:01
4Oane BornHilversum18:19
5Jildert NijholtBalk18:58
6Cornelis ZijlstraFraneker20:38
7Mark SchapelhoumanSneek21:04
8David SpierGroningen21:56
9Tim PostmaGoutum24:45
10Johannes WiersmaMinnertsga24:54
11Eelke AlgraFraneker24:54
12Michel MeijeringSt.-Annaparochie25:24
13IJsbrand JepmaFraneker26:19
14Sanne SchotsmanHurdegaryp26:46
15Hidde vd ZeeJellum27:00
16Marthijn De VriesSneek28:51
17Sjoerd VleugelFraneker29:11
18Rik van EgeraatHoofddorp29:55
19Coen Van der MeerLeeuwarden31:44
20Klaas SinnemaLeeuwarden31:44
21Mark TichelaarMidlum32:49
M40, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mark PeereboomLeeuwarden17:43
2Marcel KanonSneek19:59
3Rogier BremerDronten21:10
4Reinder VliegerLeeuwarden21:12
5Arjan HeggeWinsum21:29
6Felix SpierGroningen21:56
7Peter AbmaFraneker22:35
8Chris TopFraneker24:03
9H BuwaldaSt.-Annaparochie24:42
10Erwin BeintemaSt.-Annaparochie26:40
11Tjebbo LengersFraneker26:53
12Geart Sierd van der ZeeJellum27:00
13Richard NijholtBalk28:10
14Johannes HoutsmaSexbierum28:10
15Rob LourensSneek31:06
16Remco de GraafMinnertsga33:18
M50, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Theo van ZanenWijdenes21:46
2Fokke DraaijerLeeuwarden24:08
3Theo RosemaSt.-Annaparochie24:39
4Theo DijkstraAmsterdam26:46
5Rene StellingwerfTzummarum27:26
6Klaas J van der PloegLemmer28:35
M60, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Siebren BoermaBurgum24:22
2Cor van SluisFraneker24:37
3Bart van VlietDe Kiel26:31
4Jan HeneweerSchagen31:47
5Dirk Van TerwisgaSneek32:15
6Rinze NieuwhofFraneker32:22
7Jan PanhuisLeeuwarden39:04
8Klaas DuitsSneek40:03
VSEN, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Charlotte KortenHarlingen23:33
2Liseth BreidenbachZwolle23:58
3Tessa FeenstraBerltsum24:10
4Lise SijtemaHarlingen24:52
5Kim DekkerSt.-Annaparochie25:24
6Tessa FeenstraBerltsum28:25
7Tessa FeenstraBerltsum28:25
8Jeldau TerpstraStiens29:26
9Inèz Van DammenFeanwâlden29:49
10Rianne de VriesWinsum29:49
11Eelkje Van EgeraatHoofddorp29:55
12Mireille BolscherGroningen29:58
13Agnes van der MeijLeek30:51
14Ilse HofBurgum30:58
15Manon OffingaSneek31:06
16Tineke BaboisKollum31:14
17Sara van ZalingeLeeuwarden31:44
18Gepke VeenstraHoornsterzwaag32:35
19Lydia DirksMidlum32:49
20Gonny Van der ZwaagDe Falom34:16
21Iris HulzebosHaren34:18
V35, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Nynke Bremer-HiemstraDronten20:49
2Minke HellBurgum22:40
3Marian van BethlehemSneek24:18
4Henriette JorritsmaFraneker25:12
5Titia BoltjesTzummarum26:36
6Anita BeenenWommels26:50
7Linda YpmaIJlst27:32
8Alie BergsmaSexbierum28:20
9Hilde de RuiterFraneker28:20
10Mascha Van der MeerSneek28:54
11Jantien De JongFraneker29:42
12Inge BollenHarlingen30:22
13Corrina KanonSneek31:33
14Danielle KortArum33:04
15Karin DovesHippolytushoef33:38
16Esther SuthoffDrachten33:57
17Tiny van der WeerdSchalsum34:05
18Alie GroenDamwâld34:16
19Annelies BakkerFraneker36:12
V45, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jolanda van de GraafDrachten28:29
2Nellie DijkstraVrouwenparochie28:43
3Hanna PostumaMinnertsga28:43
4Cindy de JagerSt.-Annaparochie29:21
5Leonie WerkemaStiens29:46
6Froukje IdsardiMinnertsga31:13
7Bianca DovesSchagen31:47
8Nancy BuddinghSchiermonnikoog32:07
9Hinke PietersmaFraneker32:17
10Daniëlle LettingaHippolytushoef33:38
11Wendy HulzebosHaren34:12
12Matgosia BagniukFraneker38:53
13Annaleida Van der walSt.-Annaparochie40:31
14Birgitta Zwart-JonkmanFraneker41:11
15Gea SmitsFraneker43:40
V55, 5 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anja van VlietOosterwolde23:09
2Roos BoermaBurgum24:58
3Liesbeth De RuiterFraneker27:09
4Rommy LootsmaLeeuwarden32:13
5Joke Feenstra HaakmaAchlum33:04
6Ineke van NISIUSSchiermonnikoog34:04
7Nancy CavietDokkum37:26
MSEN, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marco KingmaSneek36:11
2Remco ValkDrachten36:24
3Dick WobbesFeanwâlden36:50
4Stephan BontekoningHardenberg38:20
5Tiemen TichelaarHarlingen41:02
6Redmar DijkstraFraneker42:07
7Robert VisserHarlingen42:14
8Ferdinand JansenLeeuwarden43:01
9Erik BakkerHurdegaryp44:04
10Sven HarskampMenaam44:07
11Erik SchukkingLeeuwarden44:31
12Ludo De VriesHallum45:24
13Stefan RorijeLeeuwarden45:55
14Jildert PrinsFraneker46:11
15Elmar HaitsmaFraneker46:29
16Jordi de Vicq de CumptichFraneker46:29
17Johnny LeistraFraneker47:17
18Sjoerd KooistraFrieschepalen47:45
19Roy FijmaLeeuwarden48:59
20Adrian GonzalezLeeuwarden51:18
21Folkert HiemstraOudeschoot52:08
22Nicky BoltjesWinschoten52:16
23Sebastiaan SchramFraneker53:18
24Jurjen Van TerwisgaSneek57:00
25Jochum HamstraSneek57:00
26Geart Jacob De JongAkkrum57:16
27Durk van der VeenDronryp59:53
28Martin De vriesOudeschoot1:00:14
29Jos TerpstraFraneker1:00:33
30Rutger HeskesHeerenveen1:01:55
M40, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Iwan de JongJirnsum37:13
2Richard Van NoodGoutum41:41
3Joris PopkenStiens44:59
4Allard BloemBriltil46:20
5No bidge too high NugterenJirnsum46:31
6Edwin BruinsmaLeeuwarden47:40
7Wilbert HeerspinkIJsselmuiden52:37
8Fred WangLeeuwarden52:37
9Hans YpmaFraneker52:54
10Willem van KalsbeekHallum53:18
11Theo TerraJirnsum53:18
12Wytse HiemstraGoutum55:26
13Berend RinsmaFraneker56:24
14Andries MiedemaHeerenveen57:42
15Bauke MiedemaFraneker1:04:25
16Robin PlompLelystad1:06:56
M50, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Peter KroeseARUM43:17
2Frits van TwuyverCallantsoog43:31
3Rinze AndringaMarrum44:46
4Ronald van der GootLeeuwarden46:44
5Jelle VisserLeeuwarden48:58
6Frits JilderdaDamwâld52:31
7Auke HijlkemaLangezwaag52:36
8Jurrien Van der meijLeeuwarden53:06
9Robbert van MeulemOostwoud54:01
10Arie Van BuurenHeerenveen55:32
11Ulbe PostmaKoudum56:11
12Ben de VriesDronryp56:36
13Jan Van ZalingeDronryp57:40
14Kees Del GrossoGrou1:00:31
15Klaas Jan Van der KooiBurgum1:00:37
16Klaas Van kalsbeekScharnegoutum1:00:44
17Edwin AlCornwerd1:01:30
18Peter BoersenLeeuwarden1:03:22
M60, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter van de WielOpperdoes42:17
2Teatse TichelaarHarlingen42:29
3Jan SmitOpperdoes43:03
4Jacob DijkstraBitgummole52:47
5Fedde VeenstraBoarnsterzwaag56:16
6Rients TerpstraHallum56:57
7Bouke FennemaBritsum58:49
8Wim ManshandeHarlingen59:05
9Piet KerstholtGroningen1:00:25
10Karst AnemaStiens1:03:22
11Jaap BrouwerHoorn1:07:12
12J ZijlstraFraneker1:08:58
13Johan ZwerverGoutum1:17:41
14Rense ZwerverLeeuwarden1:17:41
VSEN, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tessa KropsHardenberg41:47
2Jenny WinkelLeeuwarden51:50
3Debbie BoerDriezum52:43
4Myrthe MooijFrieschepalen53:18
5Marlies De RuiterLeeuwarden53:18
6Anne-Jet WandersLeeuwarden58:07
7Karlijn TolsmaSneek59:22
8Nicole HofmanZwolle59:54
9Claudia BarkhofRolde1:11:28
V35, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marjan AndringaMarrum36:33
2Samantha WolfslagWergea37:24
3Marijke NijdamRijs46:47
4Tineke AcdaFraneker52:01
5Trudy BrouwerBolsward53:18
6Marloes van LieshoutJulianadorp56:11
7Lianne Visser KuipersFraneker56:14
8Trudy BrouwerBolsward56:23
9Lidewey JornaTzum59:21
10Sabine De GraafFraneker1:01:45
11Margriet HaakmaZwaag1:02:48
12Geartsje HoitemaFraneker1:04:25
13Jantine De BoerBolsward1:06:10
14Grietje KelderhuisHarlingen1:07:01
15Jeltje Van DijkFraneker1:11:06
V45, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sandra van HurckARUM46:37
2Sonja GritJannum47:57
3Roelie PlantingaHeerenveen51:09
4Danny GlasFraneker52:08
5Petra WieringaSneek55:37
6Geertje HijlkemaLangezwaag57:50
7Bregtje BergemaFeinsum58:32
8Karin DanhofJirnsum59:05
9Siegrid SchuitmakerWommels59:39
10Patricia HepkemaFraneker59:48
11Sonja SchepelHijum59:50
12Wytske Van der KooiBurgum1:00:37
13Annet FrietemaFraneker1:00:43
14Jacqueline KroeseFraneker1:01:07
15Hilde VriesDronryp1:01:45
16Froukje OsingaFraneker1:03:18
17Marika BoekemaFraneker1:07:10
18Wypie VeenstraFraneker1:07:10
V55, 10 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jannie JilderdaDamwâld49:01
2Wil PijlDronryp1:02:27
3Jeannet HuitemaGoutum1:03:41
MSEN, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Erwin de VriesStiens54:53
2Wilco BergsmaTytsjerk1:01:49
3Jeffrey van DiepenZwaag1:05:07
4Jurrit DijkstraLeeuwarden1:10:35
5Jelmer BoumaFraneker1:24:36
6Tom WagenaarScheemda1:25:50
7Atze BoschFraneker1:29:05
8Arjen NoordmansFraneker1:39:39
M40, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rene EdensGoutum1:06:04
2Jos GitzelsHoorn1:10:46
3Erik VerdoornLeeuwarden1:14:11
4A GitzelZwaag1:17:34
5Sys DijkstraFraneker1:19:39
6Gerald JagerScharnegoutum1:23:07
7Ortwin DijkstraFraneker1:23:13
8Ivo JaskiLeeuwarden1:29:07
9Alex CaffaLeeuwarden1:29:07
M50, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Syb van der PloegKubaard1:05:28
2Arnold HagerLeeuwarden1:13:42
3Berend FekkenScharsterbrug1:16:39
4Willem BiemoltUtrecht1:16:58
5Klaas VisserFraneker1:17:22
6Edwin BoesFraneker1:21:02
7Katrinus de VriesNoardburgum1:23:12
8Theo SikkemaFraneker1:25:28
9Meinte BuwaldaSchettens1:25:40
10Anco VisserWoudsend1:27:27
11Eelko PelSneek1:28:36
12Raimond de LangeHarlingen1:32:01
13Richard MiedemaSt.-Annaparochie1:32:19
14Bokke VisserOudwoude1:38:31
M60, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Alex van ZurkLeeuwarden1:17:28
2Meine HoitsmaFriesland1:19:19
3Klaas HalmaGaast1:23:03
4Frans Van der MolenHerbaijum1:30:51
VSEN, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Lisanne Wagenaar-de RooFraneker1:21:52
2Emma DillinghApeldoorn1:23:23
3Marrit StrikwerdaFraneker1:30:17
4Ymkje HuitemaLeeuwarden1:40:36
V35, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Willy RisseladaZwaag1:10:47
2Immy Auck KersbergenItens1:14:10
3Aafke van der ZeeTzummarum1:26:57
4Yvonne BoschFraneker1:29:05
5Maaike TolsmaWitmarsum1:29:20
6Anna SibmaFeanwâlden1:35:54
7Nynke NoordmansHeiloo1:37:44
V45, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Judith van der MeerDronryp1:05:33
2Janet KooySurhuisterveen1:18:50
3Marieke SibmaHarlingen1:35:54
4Ciska BoomsmaNoardburgum1:36:14
5Annelies HofstraHarkema1:41:07
6Mirjam van der EijkMidwoud1:42:42
V55, 16 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Cobie HeidaLeeuwarden1:22:52
2Marijke Terpstra-HobertStiens1:28:34
3Jacqueline SollieStiens1:35:35
4Willy de JongLeeuwarden1:44:56
MSEN, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rick van der ZeeOppenhuizen1:24:56
2Koen JanssenGroningen1:29:43
3Bjorn de LaatGroningen1:30:05
4Durk TigchelaarHarlingen1:31:43
5Johan AlserdaLeek1:33:46
6Pieter MiedemaLeeuwarden1:33:51
7Melchior RamUffelte1:42:52
8Ralph WagenaarDrachtstercompagnie1:44:15
9Hassan El GhaziWolvega1:44:20
10Robin WagenaarFraneker1:50:14
11Simon LichtendahlHarlingen1:50:57
12Kevin À NijeholtFraneker1:53:12
13Niels FennemaKollum1:55:04
14Harm Van der HeideHegebeintum2:00:04
15Erwin BandringaMarum2:00:18
16Marc BoonstraMarum2:00:18
17Daniel GroenDe Blesse2:07:19
18Werner WustenGroningen2:16:34
M40, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wilco KooistraLeeuwarden1:14:48
2Richard LemstraHerbaijum1:29:27
3Nils BarnhoornGiethoorn1:30:03
4Ate BijlsmaGaryp1:32:43
5Dominicus FennemaLeeuwarden1:34:07
6Menno BakkerFraneker1:36:54
7Ruben HulzebosHaren1:38:07
8Meint SpanLeeuwarden1:40:44
9Gerard VeenstraDrachten1:43:59
10Sieberen PlatHitzum1:45:31
11Paul Van BeestLeeuwarden1:49:52
12Frank BruinsmaLeeuwarden1:58:44
13Jochem MarcusMidwoud1:59:28
14Martin NoppertSintjohannesga2:07:33
M50, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tjipke de VriesDrachten1:34:04
2Albert van der ZielBerltsum1:42:51
3Germ SteensmaSt.-Jacobiparochie1:45:01
4Richard WagenaarHarlingen1:50:14
5Eddy BrouwerMidlum1:52:02
6Jeroen Huis in ’t VeldMeppel1:53:33
7Kor de BoerMarum1:54:05
8Tjisse SchaapIngelum1:55:05
9Alex De GrootDrachten1:55:12
10Dirk HaitsmaFraneker1:57:38
11Leo KorstenLeeuwarden1:59:32
M60, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Frits FeddemaHeerenveen1:46:29
2Laas BonnemaVrouwenparochie1:48:26
3Tjeerd VisserFraneker2:01:28
4Wieger van KeulenLeeuwarden2:01:53
5Jan NanningaLeeuwarden2:09:09
6Reinder TelSurhuizum2:12:52
7Herman EuvermanVlieland2:19:16
VSEN, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Zoë MensGroningen1:26:14
2Lisette Ten WoldeNoordwolde1:38:59
3Ellen van WierenWieringerwerf1:59:28
4Monica SjoerdsmaFraneker2:07:43
5Mare KoensGroningen2:09:20
6Janneke MosselaarSurhuisterveen2:16:34
V35, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tineke Van der VeenHarlingen1:46:44
2M BarendsZuidhorn1:50:48
3Kim BoonstraLeeuwarden1:59:32
4Nina SteenHegebeintum1:59:50
5Karina KremerHoogeveen2:07:19
6Saskia AnjemaHijum2:07:57
V45, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mirjam RuiterOostwoud1:50:52
2Marit HoutsmaRied1:57:23
3Christien ten HoeveFraneker2:08:46
V55, 21 KILOMETER  
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Esther VerschoorHoorn1:47:51
2Rieneke RispensGroningen2:21:01
Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen 2021

MAN, HARDLOPEN 1 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jari de JongJirnsum4:35 
2Riemer JorritsmaFraneker5:43 
3Roan de JongJirnsum5:51 
4Melle HuitemaOudehaske6:11 
5Mink HuitemaOudehaske6:22 
     
VROUW, HARDLOPEN 1 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Doutzen JorritsmaFraneker7:00 
2Rixt JorritsmaFraneker7:20 
3Lieke BranderFraneker7:26 
4Janna KrolSint Annaparochie8:27 
5Isa AbmaFraneker8:43 
     
MSEN, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Remco De ValkDrachten18:38 
2Sjouke ElzingaLeeuwarden20:24 
3Yannick VrielinkZutphen21:16 
4Jelmer FerwerdaFraneker21:58 
5Cornelis Zijlstrafraneker22:03 
6Tsjerk Van der MeijFerwert22:07 
7Sietze VietorFraneker25:59 
8Tim ReindersSappemeer26:58 
9Michel MeijeringSt.-Annaparochie29:15 
10Lars DekkerLeeuwarden29:17 
11Folkert KoopmansFraneker29:41 
12Sido WeijerTzum29:54 
13Arno FerwerdaDronryp32:30 
14Klaasie SinnemaLeeuwarden33:30 
15Bren ZanstraLeeuwarden34:17 
16Francois HouttuinLeeuwarden34:18 
17Damian BoersmaSint Annaparochie34:37 
18Thijs van der HorstFraneker37:14 
19Florin PrinsFraneker41:21 
     
M40, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Dennis BrandenburgSteenwijk18:38 
2Remco VisserUrk25:18 
3Marinus de HaanGytsjerk25:30 
4Erik RijndersVroomshoop26:05 
5Jeroen OtterFraneker30:11 
6Harold PostHarlingen30:43 
7Johannes HoutsmaSexbierum31:50 
8Jeroen OtterFraneker32:48 
9Pieter van der HorstFraneker37:28 
     
M50, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jappie DollerOosterwolde Fr18:46 
2Jacq van der BeekZwolle26:47 
3Marco VijverFraneker27:32 
4Rene StellingwerfTzummarum29:55 
5Rinze NieuwhofFraneker33:24 
6Marco van ToorFraneker39:01 
7Gerrit HerremaFraneker39:41 
8Theo RuniaLeeuwarden41:17 
     
M60, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Siebren BoermaGaryp25:30 
2Hendrie van der WerfBolsward27:36 
3Dikkie van der WerfBolsward30:20 
4Henk PostmaDeinum31:01 
5Piet KerstholtGroningen33:56 
6Rinze KootstraHarlingen34:11 
7Jan PanhuisLeeuwarden43:03 
8Klaas DuitsSneek43:26 
     
VSEN, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Janneke EnnemaStiens20:53 
2Dagmar Anemaharlingen22:57 
3Iris TonWaskemeer24:29 
4Nataschja HettelderVisvliet26:20 
5Liseth BreidenbachIJsselmuiden26:27 
6Melanie GroenSneek28:49 
7Kim DekkerSt.-Annaparochie29:17 
8Roos VeermanSt.-Annaparochie29:27 
9Jasmijn PosthumaHarlingen30:28 
10Rosa PosthumaHarlingen30:44 
11Nora PostHarlingen30:46 
12Lise SijtemaHarlingen30:52 
13Sanne SpoorFraneker30:59 
14Ilse YskaHallum31:30 
15Amber HeskesHeerenveen31:50 
16Tjitske WeijerTzum32:09 
17Esther SinnemaDronryp32:31 
18Vera YpmaBolsward32:56 
19Claudia BarkhofRolde33:35 
20Ryanne WijnstraFraneker35:47 
21Neeltje MeijlerHilversum37:45 
22Marjolein HerremaFraneker39:41 
23Kim BakkerLeeuwarden42:03 
     
V35, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Minke HellSuwald23:23 
2Henriette JorritsmaFraneker27:59 
3Lysbert FaberSt.-Annaparochie29:10 
4Anita MerkusBoazum29:45 
5Bianca PoezeHarlingen30:40 
6Sandra PostHarlingen30:51 
7Liesbeth van der VeenScharnegoutum30:55 
8Christianne BergsmaMinnertsga31:28 
9Klaske FaberMinnertsga31:28 
10Titia BoltjesTzummarum31:36 
11Jantine De BoerBolsward32:47 
12Tjally OtterFraneker32:48 
13Rita HooimansBovenkarspel34:08 
14Femke KremerFraneker35:46 
15Alies Prins-ZijlstraFraneker41:21 
     
V45, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita van der WalHarlingen25:52 
2Erica HyattZwolle28:18 
3Jolanda van de GraafDrachten30:36 
4Jacqueline BuijsroggeSneek30:41 
5Henriëtte SijtemaHarlingen30:58 
6Gerry BleekerSt.Annaparochie34:37 
7Froukje OsingaFraneker35:00 
8Gitta Zwart-JonkmanFraneker39:11 
     
V55, HARDLOPEN 5 KIL   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Roos BoermaGaryp26:09 
2Bea TiemersmaJoure28:30 
3Grytsje HylkemaHegebeintum32:24 
4Ineke BraaksmaFerwert34:25 
5Gryt Sterk van der WoudeFerwert36:33 
6Lies de Vries-GroenBroek38:07 
7Pytsje MeleinJOURE38:07 
8Tineke HilverdaJoure42:53 
     
MSEN, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Maarten HindriksGroningen31:38 
2Marco KingmaSneek38:14 
3Klaas-Hessel BijlsmaSt.-Annaparochie43:39 
4Elroy BultsBeverwijk43:48 
5Jorus NieuwenhuisDelfzijl44:41 
6Jaap AkkermanBerltsum45:33 
7Robin WagenaarFraneker46:00 
8Martijn WagenaarLeeuwarden46:00 
9Mark SchapelhoumanSneek46:05 
10Erik SchukkingLeeuwarden46:40 
11Sebastiaan SchramFRANEKER46:46 
12Aldin SudaniDrachten47:51 
13Diogo AfonsoHeerenveen47:58 
14Yoeri TonZwolle48:32 
15Ingmar de JongAppelscha48:47 
16Johnny LeistraFraneker48:48 
17Ferdinand JansenLeeuwarden49:15 
18Wytse BeetstraDrachten49:36 
19Sieb ElzingaJirnsum49:59 
20Anco VisserWoudsend50:00 
21Emmanuel SumaLeeuwarden50:02 
22Sjoerd WoudaGorredijk50:20 
23Eelke AlgraFraneker50:25 
24Johannes AkkermanBerltsum50:58 
25Ben VrielinkBerltsum51:00 
26Alaa SabahaldinDrachten51:16 
27Bart SchurerTzummarum51:35 
28Andries Karst PlantengaFraneker52:36 
29Jelmer BilkerLeeuwarden52:38 
30Robert-Jan HeizenbergBurgum54:00 
31Ruurd De VriesFraneker55:52 
32Fred WangLeeuwarden56:54 
33Jurjen Van TerwisgaSneek59:26 
34Rutger HeskesHeerenveen1:04:28 
35Jan VeenstraJoure1:04:29 
36Michiel FaberBolsward1:06:07 
     
M40, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Martijn EttemaBolsward43:29 
2Issam HilalBurgum azc43:54 
3Dies SnoodijkGoutum44:01 
4Theo Terrajirnsum44:30 
5Jeroen TiesmaBolsward44:42 
6Johannes AlthuisiusSneek46:20 
7Peter AbmaFraneker48:02 
8Klaas VisserFraneker49:15 
9Edwin BruinsmaLeeuwarden49:37 
10Gerald JagerScharnegoutum50:00 
11Patrick BuijsroggeSneek50:35 
12Rogier NugterenJirnsum51:13 
13Robert VartanovLeeuwarden52:45 
     
M50, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Otto DijkstraScharnegoutum43:38 
2Peter KroeseArum45:20 
3Gerrit PanhuisLeeuwarden45:56 
4Peter BoersenLeeuwarden47:00 
5Cor TonWaskemeer49:06 
6Ronald van der GootLeeuwarden49:58 
7Thony van der VeenBURGUM50:28 
8Jelle VisserLeeuwarden52:48 
9Jelle PosthumusMidlum53:29 
10Durk PostmaDriezum56:10 
11Rik van der JagtZaandam58:18 
12Bokke s Visseroudwoude58:25 
13Klaas Van KalsbeekScharnegoutum1:01:21 
14Rob van de GraafHoogeveen1:01:48 
15Ben de VriesDronrijp1:02:00 
     
M60, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joop LusthofLeeuwarden43:02 
2Cor van SluisFraneker51:57 
3Rients TerpstraHallum55:19 
4Arie BlokkerWieringerwerf55:33 
5Tjeerd VisserFraneker56:10 
6Klaas SmidtBerltsum56:10 
7Hans NagtegaalLeeuwarden57:30 
8Jouke de VriesLeeuwarden58:06 
9Harry ZwanenburgSneek58:17 
10Wim ManshandeHarlingen59:31 
11Wim MouwerNunspeet59:48 
12Frans VisserBolsward1:01:11 
13Bauke van der MeerFraneker1:02:17 
14Rense ZwerverLeeuwarden1:04:46 
15Harm PostmaBITGUM1:07:02 
16Reinder SinnemaLeeuwarden1:07:02 
17Rein BrouwerHeeg1:07:30 
18Johan ZwerverGoutum1:09:54 
     
VSEN, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nynke de JongTzum44:33 
2Lisanne de RooFraneker48:22 
3Emmy van MarrumZwolle49:26 
4Nynke BrouwerWommels58:25 
5Sandra WijbengaLeeuwarden58:38 
6Karlijn Van TerwisgaSneek59:26 
7Ymkje HuitemaLeeuwarden59:26 
8Lisanne TerpstraBerltsum1:00:20 
9Ilse Schukking-NieuwhofLeeuwarden1:01:48 
10Jantine StoffersBerltsum1:02:08 
11Olly AartsBeverwijk1:02:52 
12Elske EijzengaBerltsum1:02:59 
13Margriet De VriesHeerenveen1:03:29 
14Gerla RoelofsBoornbergum1:04:12 
15Jacqueline KroeseFraneker1:05:25 
16Annelies van den AkkerFraneker1:06:23 
     
V35, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tamara VasilicaDaarlerveen43:58 
2Sofia HouwerJoure45:36 
3Corrie TerpstraEasterlittens52:36 
4Anja HofstraWitmarsum52:59 
5Miranda FlapperBerltsum54:08 
6Lianne KuipersFraneker56:10 
7Tineke PosthumusMidlum57:01 
8Nynke ReitsmaBolsward57:10 
9Linda de VriesFraneker57:10 
10Grietje PalstraBolsward57:19 
11Sonja GildemacherWijnjewoude1:00:47 
12Margriet HaakmaZwaag1:01:06 
13Miranda MonsmaStiens1:01:57 
14Ida DijkstraBoer1:02:12 
15Alina VisserDrachten1:03:57 
16Hilda KrolSint Annaparochie1:04:47 
17Grietje Kelderhuis KelderhuisHarlingen1:11:16 
     
V45, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Hellen Boonstra-DrostHeerenveen44:19 
2Lucia van der BijlBolsward49:30 
3Wilma StelpstraLeeuwarden51:14 
4Petra LokLeeuwarden52:53 
5Anita De VreezeLeeuwarden54:51 
6Esther van BergenSneek55:40 
7Antje BreeuwsmaBolsward55:40 
8Lianne van MourikLeeuwarden56:42 
9Monica BruggenkampBolsward57:10 
10Klary-An WimmenhoveWergea58:16 
11Nataschja PalmenLeeuwarden58:38 
12Tamara van der MolenLeeuwarden58:38 
13Titia Lycklama à NijeholWinsum Fr58:58 
14Karin DanhofJirnsum59:31 
15Margreet DijkstraGoutum59:45 
16Annalies WoudstraEasterlittens59:55 
17Sonja SchepelHijum1:00:33 
18Bregtje BergemaFinkum1:00:33 
19Anneke WierstraLemmer1:00:52 
20Cindy De JagerSINT ANNAPAROCHIE1:01:48 
21Nellie DijkstraVrouwenparochie1:01:48 
22Gea OegemaMinnertsga1:01:48 
23Hanna SchuilingMinnertsga1:01:48 
24Hilde de VriesDronrijp1:02:00 
25Martine SijtsmaMantgum1:06:01 
26Anneke RegnerusMarrum1:07:02 
27Marika BoekemaFraneker1:09:39 
28Wypie VeenstraFraneker1:09:47 
29Uilkje DrostSt.-annaparochie1:11:00 
     
V55, HARDLOPEN 10 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Alie BrouwerJoure47:29 
2Monique De JongLeeuwarden49:31 
3Anneke WesterIens52:42 
4Jeltsje OttemaEasterlittens58:09 
5Tea BusstraLeeuwarden58:25 
6Maureen KouveldLeeuwarden1:02:17 
7Jeannnet HuitemaGoutum1:03:14 
8Tineke ReitsmaDeinum1:03:51 
9Lily ManshandeHarlingen1:05:21 
10Inge KoolsLeeuwarden1:06:01 
11Hilda MeijerhofAppingedam1:06:18 
12Henrike J HuetinkHeeg1:07:30 
13Anneke Zwerver-SijtsmaGoutum1:11:00 
14Stienke Bosma-ZijlstraSt.-annaprochie1:11:02 
15Tineke DijkstraBitgum1:14:52 
     
MSEN, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Erwin de VriesStiens54:22 
2Steven HemstraWergea57:05 
3Jan Germ LooijengaOensjerk59:45 
4Erwin BosmaDrachten1:17:17 
5Dilan CornelisseWinschoten1:22:09 
6Mark van der VeerFraneker1:30:11 
     
M40, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lieuwe PalstraBolsward58:48 
2René EdensGoutum1:05:27 
3Alex GitzelsHoorn1:11:29 
4Sytse Jansmaharlingen1:16:24 
5Theo TerpstraStiens1:18:38 
6Jurrien Van der MeijLeeuwarden1:21:30 
7Ron DrijverLeeuwarden1:26:19 
8Anne Jan Van IJsLeeuwarden1:26:19 
9Peter BranderFraneker1:30:11 
     
M50, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Gerald HoogeveenBolsward1:04:25 
2Jan Van der WerfOentsjerk1:11:54 
3Keimpe de VriesMunein1:12:50 
4Catrinus VroomHijum1:13:25 
5Frank EttesBlokker1:13:59 
6Lammert van der MeijLeeuwarden1:18:09 
7Alex van ZurkLeeuwarden1:18:16 
8Ferry GoikeWinschoten1:19:02 
9Gerbrand BeunderHoorn1:20:03 
10Marcel van OostveenZoetermeer1:22:23 
11Gjalt VisserBolsward1:23:02 
12Durk HaitsmaFraneker1:25:01 
13M. BuwaldaSchettens1:25:55 
14Durk HaagsmaEasterlittens1:29:19 
15Ulbe PostmaKoudum1:35:08 
     
M60, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jan SmitOpperdoes1:11:26 
2Herman MorrienBellingwolde1:22:09 
3Jan AkkermanNijemirdum1:25:30 
4Henk KooistraLelystad1:32:07 
5Karst AnemaStiens1:34:43 
6Aad van der BurgEasterlittens1:42:31 
7Jelle BosmaSt.-annaprochie1:46:46 
8Egbert GeertsmaGroningen1:46:48 
     
VSEN, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sonja Van SchooneveldNieuw Beerta1:16:46 
2Margriet AkkermanOudemirdum1:18:38 
3Nynke WoltersDrachten1:24:26 
     
V35, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Katia GandaZaandam1:13:59 
2Annemieke BotZwaag1:20:03 
3Tineke MuizelaarOudemirdum1:25:31 
4Sandra van der MeulenHallum1:25:44 
5Marloes van LieshoutKoudum1:35:08 
     
V45, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita FlapperBerltsum1:03:38 
2Joke BleijerveldDokkum1:19:59 
3Simone SmidFraneker1:20:29 
4Esther SpiegelenbergBrummen1:20:52 
5Sonja GritJannum1:20:59 
6Willy de JongLeeuwarden1:47:02 
     
V55, HARDLOPEN 16 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Liesbeth SteenbergenSneek1:13:59 
2Elly BuntLeeuwarden1:29:26 
3Marijke Terpstra-HobertStiens1:29:34 
4Wilma HemstraWeidum1:29:43 
5Fenna Jansen de VriesHurdegaryp1:30:29 
6Hennie SteensmaFeanwâlden1:30:52 
7Tjitske KooistraLelystad1:32:09 
8Inge HelderDe Knipe1:34:44 
9Jacqueline SollieStiens1:36:45 
     
MSEN, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Michiel PunterLeeuwarden1:16:29 
2Durk TigchelaarHarlingen1:16:46 
3Rick van der Zee Van der ZeeOppenhuizen1:17:10 
4Philip FischerMildam1:18:10 
5Erkan AlbayrakBlijham1:21:06 
6Ruben BranderFraneker1:24:25 
7Sven AlkemaVlieland1:25:55 
8Auke MulderLeeuwarden1:34:01 
9Niels Fennemakollum1:45:48 
10Ortwin DijkstraKlooster Lidlum1:46:43 
11Wybren RozemaJirnsum1:49:14 
12Barry WijkhuizenBurgum2:02:09 
     
M40, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Dominicus FennemaLeeuwarden1:16:29 
2Dennis HaakWinschoten1:16:35 
3Peter van DamGroningen1:18:24 
4Stefan Van der LaanWinschoten1:21:17 
5Menno BakkerFraneker1:21:41 
6Hein DijkstraOosterbierum1:25:55 
7Klaas-Jan JornaEasterwierrum1:25:55 
8Joris PopkenStiens1:29:50 
9Goos BouwmanZwaag1:29:50 
10Peter van DamGroningen1:29:55 
11Emiel AdemaMenaam1:33:27 
12Peter WarringEmmen1:35:55 
13Richard BoxemNieuw Schoonebeek1:46:27 
14Frank BruinsmaLeeuwarden1:46:43 
15Kor de BoerMarum1:48:01 
16Willem van KalsbeekHallum1:48:31 
17Emiel AdemaMenaam1:48:41 
18Sys DijkstraFraneker1:49:40 
     
M50, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Peter BonGroningen1:13:33 
2Rick PostmaVeelerveen1:17:37 
3Jan Albert van LaarGroningen1:20:43 
4Emile NalesGroningen1:20:43 
5Aldert CuperusDronrijp1:22:08 
6Moul Kaewkokuaoudebildtzijl1:22:10 
7Edser KuiperDronrijp1:25:22 
8Wibe Jan ElgersmaHarich1:28:09 
9Klaas BosJoure1:28:31 
10Martin Van den BurgSneek1:44:46 
11Carlo LoosLeeuwarden1:45:53 
12Klaas BosJoure1:46:07 
13Gerard Van WierPeins1:48:53 
14Peter VisserLeeuwarden1:49:23 
15Frank van der WielenEmmen1:49:49 
16Bouke FennemaBritsum1:55:32 
17Johan van der LeijSt.-Annaparochie1:56:12 
18Germ SteensmaSint-Jacobiparochie1:56:12 
19Jan NanningaLeeuwarden2:00:11 
20Henk de HaanBurgum2:02:09 
     
M60, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Chris DraijerOUdega1:25:55 
2Rink PostAppelscha1:29:50 
3Frits FeddemaHeerenveen1:31:50 
4Bernard WilkensUreterp1:35:28 
5Jasper KruizingaJoure1:49:19 
6Reinder Telsurhuizum1:55:53 
     
VSEN, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rianne Harmsen de BoerDrachten1:18:54 
     
V35, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Hinke SchokkerEastermar1:16:35 
2Samantha KuperusWergea1:17:21 
3Erika BroekemaGroningen1:21:34 
4Jolanda WilkensMunnekeburen1:29:50 
5Anita LofEelde1:31:35 
6Marian SterkMantgum1:35:45 
7Judith BerensNieuw Schoonebeek1:46:27 
8Matty FeenstraWinsum FR1:47:38 
9Ypie WijkhuizenBurgum2:02:09 
     
V45, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Judith van der MeerDronryp1:17:48 
2Danny GlasFraneker1:43:21 
3Corine VisserLeeuwarden1:49:23 
4Marielle van der MeerScheerwolde1:51:03 
     
V55, HARDLOPEN 21 KI   
PlaatsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Greetje BuistHaren Gn1:32:11 
Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen 2019

MSEN, 2 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mats WestraLeeuwarden8:11
2Ivo SnitkerLionitas8:33
3Marne van der KooiImpala8:36
4Johan VeenstraOosterbierum10:56
5Thijs van der HorstSpartacus11:11
6Roan Jesse HiemstraGoutum11:18
7Melle Caja HuitemaOudehaske17:50
8Mink Huite HuitemaOudehaske17:55
    
M40, 2 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Dennis BrandenburgSteenwijk7:29
    
VSEN, 2 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Iris HulzebosHaren Gn13:24
    
V35, 2 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wendy HulzebosHaren Gn13:24
    
MSEN, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jacob van der GalienDokkum16:10
2Pieter PrinsMarsum16:48
3Sander van HoornLionitas17:01
4Binne de HaanGroningen18:43
5Reinder de ValkMakkum Fr19:19
6Sven HarskampMenaam19:20
7Mindert KamstraMunein19:28
8Cornelis ZijlstraFraneker19:52
9Marlon JansenLeeuwarden20:04
10Skelte VeenstraOosterbierum23:00
11Tim PostmaGoutum24:51
12Jarin van der KooiImpala25:24
13Richard ZwaagstraFraneker26:49
14Peter MeelkerLeeuwarden27:41
15Ronald JornaTzum28:19
16Sebastiaan BosmaLeeuwarden34:11
17Jasper Bol RaapLeeuwarden34:12
    
M40, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Dennis BrandenburgSteenwijk18:01
2Chris VrugginkBuitenpost27:35
3Tjeerd AbmaFraneker31:11
4Jorrit WijnstraHurdegaryp31:34
5Patrick KoelmanAmstelveen34:08
    
M50, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Aldert CuperusLionitas19:38
2Frits van TwuyverNoordkop20:22
3Frank VisserOppenhuizen21:41
4Marco VijverFraneker22:51
5Siebe GerritsmaFraneker26:10
6Andries SchaafsmaTwijzelerheide27:35
7Klaas KempenaarZwagerbosch28:12
8Rinze NieuwhofFraneker30:49
9Theo RuniaSportvereniging Friesland31:16
10Peter KlarenbeekHarlingen33:59
    
M60, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter van de WielHollandia19:24
2Pieter van der BijSportvereniging Friesland22:14
3Siebren BoermaLoopclub Burgum22:34
4Dikkie van der WerfSportvereniging Friesland24:48
5Djurre Joh van der SchaafSportvereniging Friesland27:09
6Ruurd VeenstraSportvereniging Friesland27:35
7Rinze KootstraSportvereniging Friesland28:37
8Johan FonkLoopgroep Leeuwarden28:43
9Frits OttensSportvereniging Friesland32:36
10Klaas DuitsSportvereniging Friesland34:10
11Jippe BokmaLeeuwarden43:26
12Herman HoekstraSportvereniging Friesland43:26
    
VSEN, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Kyra BrouwerLoopgroep Hugo Veenker20:27
2Magak SiriUtrecht23:13
3Kim DekkerSportvereniging Friesland23:34
4Esmay de JongeLionitas23:57
5Anna Jetske BaronLeeuwarden24:04
6Hester SieslingLollum24:29
7Anna JoutaHallum24:30
8Roos VeermanSt.-Annaparochie25:54
9Milou NibbelingSneek26:17
10Antine KoopmansWjelsryp26:49
11Jitske LantingStiens27:05
12Sarah LuinstraLeeuwarden27:05
13Wytske van der ZeeLeeuwarden27:41
14Marieke Yolanda ZijlstraFraneker28:31
15Sarah KrögerLeeuwarden28:43
16Ingrid HazelhoffLeeuwarden28:43
17Sanne SpoorFraneker29:13
18Yvonne la RoiMenaam29:42
19Ilse Schuiling-NieuwhofLeeuwarden30:49
20Thirza van der HeideLoopgroep Hugo Veenker30:52
21Bertine WassenaarHilaard31:36
22Anouk de WarleWjelsryp31:39
23Simone van WierPeins32:00
24Ilse VisserSneek32:40
25Wietske KoningWjelsryp34:05
26Zoe LoisHarlingen42:48
27Geartsje LomanRotterdam42:55
28Sarah ScholtensSneek42:55
    
V35, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sandra van der MeulenHallum23:01
2Natascha DijkstraLeeuwarden25:16
3Iftin BurmaniaSneek26:17
4Catharine BakkerHollandia26:43
5Anita MerkusBoazum27:49
6Liesbeth van der VeenScharnegoutum27:54
7Mariska de BoerAchlum28:10
8Alies Prins-ZijlstraFraneker28:37
9Jessica HollanderLeeuwarden28:43
10Marjolein HuismanOldemarkt29:11
11Titia BoltjesSpartacus31:05
12Jitske VeenstraOosterbierum31:57
13Vera KooistraPeins32:00
14Ester HiemstraMarsum32:55
15Ellen van der GeestLeeuwarden32:55
16Matgosia BagniukFraneker34:09
17Katinka OostenHeerenveen39:10
18Tineke van der VeenHarlingen42:48
    
V45, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Lieneke de JongLionitas20:07
2Wytske van der KooiBurgum26:30
3Froukje IdsardiMinnertsga27:09
4Thea NoordDrachten27:35
5Karin JagerLoopgroep Leeuwarden27:41
6Sarina JannesSportvereniging Friesland29:22
7Bettina BennemaBerltsum29:22
8Anja Smit LangendijkLeeuwarden30:19
9Meriam ReusinkSportvereniging Friesland30:56
10Regina VisserHurdegaryp31:34
11Ellen Sikkema-HoogerhuisFraneker32:35
12Corrie van der VeenSpartacus32:49
13Miranda GöebelOldemarkt33:22
14Ineke van NisiusSchiermonnikoog34:03
15Joke Feenstra-HaakmaAchlum34:06
    
V55, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Roos BoermaLoopclub Burgum22:54
2Carla ZwartHollandia24:29
3Anneke WesterSportvereniging Friesland24:35
4Henny de Jong SmitLeeuwarden27:47
5Jantina HiemstraHarlingen30:18
6Roelie la RoiWijnaldum30:43
7Wilma TumaFraneker31:48
8Mari SmidtBerltsum32:12
9Astrid Zijlstra-EdensLekkum33:38
10Nanette CavietSportvereniging Friesland33:42
11Sietske van der BijSportvereniging Friesland34:04
12Inez EngbersenSpartacus34:07
    
MSEN, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Dick WobbesLionitas35:13
2Marten-Jan ErnstSportvereniging Friesland35:33
3Lieuwe PalstraHorror36:55
4Simon van der VeenLeeuwarden38:29
5Eduard HilgengaHarlingen39:24
6Anton WiersmaHallum39:59
7Marcel SmidtBerltsum40:20
8Nico DijkstraWitmarsum40:36
9Jurian MolenaarUrk40:54
10Jan BakkerUrk42:16
11Joram van DijkUtrecht42:20
12Niels ZijlstraLeeuwarden42:50
13Ruben BrandsmaSneek43:15
14Johannes SchenkUrk43:35
15Douwe De BoerSexbierum46:55
16Ferdinand JansenLeeuwarden46:57
17Sven AlkemaSneek47:46
18Kees de VriesTollebeek48:17
19Mark SchapelhoumanSneek48:35
20Peter AbmaFraneker49:25
21Wytse BeetstraDrachten49:32
22Guido VinkLeeuwarden50:00
23Evert DuipmansGorredijk50:04
24Jelmer HooglandAmsterdam50:36
25Johnny LeistraFraneker50:39
26Allard HoekstraFraneker53:02
27Mark vd VeerFraneker54:34
28Danny du PainFraneker57:32
29Paul FaberLeeuwarden57:48
30Allard HoekstraFraneker58:28
31Erik MulderFraneker59:57
32Erik KrolMenaam59:57
33Marco LexmondLionitas1:02:39
34Daniel GroenDe Blesse1:27:06
    
M40, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Erik BoumaHorror35:04
2Johannes PostmaLionitas35:27
3Robin BoorLionitas44:18
4Johan vd MeulenSpartacus45:28
5Sjors TissinghLeeuwarden46:18
6Klaas MiedemaFraneker46:38
7Willem van KalsbeekHallum47:03
8Hein RiewaldDronryp47:06
9Jan Harm DijkstraSpartacus47:14
10Hessel FriesLeeuwarden47:28
11Hein DijkstraOosterbierum48:47
12Ruben HulzebosHaren Gn48:50
13SS DijkstraFraneker49:52
14Erik PaterFraneker51:32
15Robin StallionAAA51:56
16Geert PostmaTzummarum52:30
17Marco van der HeideHarlingen52:37
18Jaap PiekAV Heerenveen52:42
19Alex KramerStiens53:33
20Cornelis BoschmaFraneker53:35
21Johan AbmaFraneker53:40
22Dennis WijchersGoutum55:54
23Marco van WigcherenBerltsum55:58
24Peter MarkesteijnFraneker57:24
25Dirk SnitkerLeeuwarden58:04
26Jeroen de VriesFraneker59:57
27Robert vd HeideLeeuwarden59:57
28Rene SmidsKollum1:00:21
29Geert de JongTwijzelerheide1:00:22
30Reinoud MonsmaSpartacus1:00:22
31Willem BrouwerFraneker1:01:35
32Bram BoekemaFraneker1:02:14
33Pieter PostmaGoutum1:02:24
    
M50, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Klaas Jan van der KooiImpala45:39
2Johan HooglandLoopgroep Sneek48:47
3Domien MulderSportvereniging Friesland50:39
4Menno BonnemaFraneker50:52
5Jelle VisserLeeuwarden51:05
6Erik de NooijWieringermeer54:22
7Wybe SierksmaMarrum54:36
8André HartmannLionitas55:42
9Wim TumaSpartacus57:00
10Theo van BergenLoopgroep Leeuwarden57:27
11Arjan TaalNieuwvenneo1:02:06
12Richard MiedemaSt.-Annaparochie1:03:57
13Kees del GrossoGrou1:04:32
14Frans VisserBolsward1:04:37
15Jan SloothaakHippolytushoef1:04:46
16Jaap GoodijkSexbierum1:05:08
    
M60, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Teatse TichelaarHarlingen42:25
2Hendrie van der WerfSportvereniging Friesland49:41
3Douwe Jan TalmanHarlingen50:34
4Cor van SluisSportvereniging Friesland50:36
5Kl SmidtBerltsum50:39
6Hans NagtegaalSportvereniging Friesland50:58
7Jacob DijkstraSportvereniging Friesland52:14
8Otto de BoerSportvereniging Friesland52:47
9Keimpe JagerSportvereniging Friesland52:47
10Herman GeritzSportvereniging Friesland52:56
11Arie BlokkerWieringerwerf54:20
12Rients TerpstraHallum55:18
13Sybe SwartFraneker55:33
14Pieter RuniaStiens56:58
15Jan de JongHarlingen58:52
16Gerben BrouwerSportvereniging Friesland59:15
17Auke FlapperBerlikum59:57
18Johan ZwerverSportvereniging Friesland1:01:59
19Rense ZwerverLeeuwarden1:01:59
20Harm PostmaSportvereniging Friesland1:06:29
21Gerard HoubeinSpartacus1:07:29
22Reinder SinnemaSportvereniging Friesland1:09:06
23Rink PostLSV Invictus1:09:06
    
VSEN, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marrit HoekstraEasterein42:25
2Serena AlserdaGroningen43:23
3Iris ReitsmaIJlst46:55
4Petra KramerUrk47:36
5Yolinda HaijmaFraneker48:19
6Irene CnossenScharnegoutum51:12
7Amarens VeenstraOppenhuizen51:22
8Juliet van der ZweepSneek51:26
9Lianne la RoiRijswijk Zh52:31
10Patricia KloostraSpartacus56:44
11Djoeke van der WeideScharnegoutum56:52
12Wyke VeenstraFraneker57:32
13Esther BronFraneker58:28
14Janet Cornel NautaHarlingen1:00:21
15Lisanne NautaFraneker1:00:21
16Dineke YpmaFraneker1:00:21
17Sandra WijbengaLeeuwarden1:02:59
18Willemijn BoskmaUtrecht1:03:22
19Miranda MonsmaStiens1:04:37
20Sjoukje VonkStiens1:04:43
21Hedwig GoodijkSexbierum1:05:08
22Ilona SchippersKollum1:05:47
23Ine ChristovRied1:07:29
24Lidewey Jorna-PaterTzum1:08:44
25Sandra BagniukHarlingen1:11:31
    
V35, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Minke HellLoopclub Burgum45:46
2Anke BroniusLemmer50:20
3Sandra HoekzemaJirnsum53:00
4Jolanda MuizerSportvereniging Friesland53:26
5Anja HofstraWitmarsum54:59
6Jolanda BlaauwFraneker54:59
7Jessica Van Der VeldeHarlingen55:58
8Marloes MerzaFraneker57:32
9Marsha de MunnikScherpenzeel Gld57:59
10Tessa van der MeerSneek58:34
11Linda de VriesFraneker58:34
12Cindy de JagerSportvereniging Friesland58:34
13Helena ZeinstraDronryp58:34
14Dorithia JansmaStiens58:52
15Marielle de HaanStiens58:54
16Lianne KuipersFraneker58:54
17Christien ten HoeveLoopgroep Leeuwarden59:36
18Evelien SnitkerLeeuwarden59:41
19Angelique BijlsmaFraneker59:57
20Titia Lycklama à NijeholtWinsum Fr59:57
21Simone TerpstraStiens1:00:22
22Welmoed RiemersmaLeeuwarden1:01:51
23Bianca de JongeHippolytushoef1:02:19
24Anneke RegnerusSportvereniging Friesland1:09:06
25Marjan Meijering-BronSpartacus1:10:25
26Grietje Kelderhuis ReinsmHarlingen1:11:28
27Rinske ElsingaSneek1:18:36
    
V45, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jenieke HooglandLoopgroep Sneek48:50
2Tabitha DijkmanGytsjerk52:28
3Petra LokLionitas53:35
4Bregtje BergemaFeinsum56:48
5Trea WalstraLionitas58:32
6Hilde de VriesDronryp58:50
7Klaske Atsma-NautaOppenhuizen59:57
8Attie van der WoudeLoopgroep Dokkum1:00:21
9Willy BrouwerArum1:00:21
10Margreet DijkstraLionitas1:01:10
11Ottoliene Taal van RijnNieuw-Vennep1:02:06
12Jessica BrouwerFraneker1:02:16
13Joke FokkemaFraneker1:02:52
14Jacqueline KroeseFraneker1:04:32
15Anneke van der VeenSpartacus1:05:14
16Klaske BonnemaSpartacus1:05:47
17Marian PostmaSpannum1:08:04
18Liesbeth DijkstraSpartacus1:08:16
19Marian DijkstraBitgum1:10:42
20Marika BoekemaFraneker1:11:06
    
V55, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Alie BrouwerHorror44:32
2Tineke BlaauwFraneker53:00
3Monique LusthofSportvereniging Friesland53:22
4Tineke de GrootLoopgroep Dokkum54:13
5Margreet WestraHarlingen57:08
6Michaela MartensLeeuwarden58:50
7Margreeth KortenLionitas1:02:17
8Alie KielstraMenaam1:02:52
9Jeannet HuitemaLionitas1:03:00
10Grytsje HylkemaHegebeintum1:03:05
11Hinke de VriesPalesta dravers1:06:11
12Anneke SijtsmaSportvereniging Friesland1:08:16
13Mattie de BoerAppelscha1:09:06
14Tineke DijkstraSportvereniging Friesland1:10:42
15Betty JohannsSpartacus1:11:25
    
MSEN, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Richie AzomboHeerenveen53:33
2Rob VijverLionitas55:37
3Thys de JongLionitas56:01
4Durk TigchelaarHarlingen1:04:28
5Jelte HijlkemaAchlum1:04:53
6Pieter TalsmaAthleta1:05:31
7Sander TeertstraFraneker1:11:43
8Stefan RorijeLeeuwarden1:11:54
9Johan AlserdaLeek1:12:51
10Dariusz JablonowskiOosterbierum1:16:48
11Jesse FennemaLeeuwarden1:16:52
12Frank BalkLeeuwarden1:18:28
13Max BurgerAppingedam1:20:14
14Kevin BuursenLeeuwarden1:21:25
15Wytse HiemstraGoutum1:24:58
16Matthijs van AkkerGroningen1:26:25
17Hans YpmaSpartacus1:29:06
18Klaas-Hessel BijlsmaSt.-Annaparochie1:31:23
19Henk van der SluisBitgummole1:31:23
20Dennis VellingaFraneker1:31:31
21Wilco WiersmaLeeuwarden1:34:38
    
M40, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Remco SchraaLionitas59:42
2Gerrit DuitsSportvereniging Friesland1:04:20
3Ate BijlsmaGarijp1:04:28
4Menno BakkerSpartacus1:06:24
5Arie de JongLionitas1:07:18
6Melle van LaarSportvereniging Friesland1:07:40
7Andre YdemaLionitas1:08:58
8Alex GitzelsHoorn Nh1:11:41
9Giorgio DeleaSportvereniging Friesland1:12:00
10Jan Van der WerfOentsjerk1:12:28
11Joris PopkenStiens1:13:08
12Rinke De JongHempens1:14:02
13Emiel de JongFraneker1:14:36
14Martin TerpstraStiens1:14:42
15Willem BiemoltSportvereniging Friesland1:14:43
16Albert Jan KloostermanLemmer1:17:23
17Emiel AdemaMenaam1:17:58
18Theo TerpstraStiens1:18:36
19Gerard WagenaarMinnertsga1:18:43
20Kor de BoerMarum1:21:32
21Harold WeverAssen1:22:17
22Sander HiemstraOudega Sudwest-Fryslan1:23:46
23Durk HaitsmaFraneker1:23:58
24Carlo LoosLionitas1:24:05
25Martin NoppertSintjohannesga1:28:26
26Sybrand JongelingFeanwalden1:40:00
    
M50, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Henk van EldikLionitas1:06:06
2Arnold HagerLeeuwarden1:08:37
3Ruud van BreukelenHollandia1:12:43
4Frank EttesHollandia1:18:13
5Aise BoumaSportvereniging Friesland1:18:25
6Jan NanningaLeeuwarden1:23:13
7Theo SikkemaFraneker1:23:24
8Johan FeenstraSneek1:23:40
9Raimond de LangeHarlingen1:23:45
10Marc KerkhofSpartacus1:26:05
11Reint JonkerStiens1:27:10
12Richard van LunzenFraneker1:28:32
13Jurjen SmitHorror1:29:06
14Francisco OosterbaanHorror1:30:04
15Martin van den BurgSportvereniging Friesland1:30:33
16Henk HiemstraSpartacus1:30:52
17Johan van der LeijSt.-Annaparochie1:31:21
18Peter StokjeLoopgroep Bedum1:34:32
19Alex van ZurkSportvereniging Friesland1:38:15
20Gertjan HijstekSportvereniging Friesland1:42:14
    
M60, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans BaartHollandia1:11:56
2Rienk de VriesBurgum1:16:20
3Kees BotHollandia1:19:52
4Meine HoitsmaSportvereniging Friesland1:20:08
5Ulbe KeegstraLoopgroep Dokkum1:21:38
6Hessel de BoerSportvereniging Friesland1:21:57
7Jaap DijkstraSportvereniging Friesland1:22:01
8Yde HaarsmaSportvereniging Friesland1:26:37
9Johan BeintemaSportvereniging Friesland1:26:38
10Wieger van KeulenSportvereniging Friesland1:26:55
11Piet AttemaLeeuwarden1:27:41
12Henk KooistraavVN1:28:49
13Gerard PolSportvereniging Friesland1:30:21
14Karst AnemaSportvereniging Friesland1:31:00
15Reinder TelSportvereniging Friesland1:32:46
16Pieter CremerSportvereniging Friesland1:32:56
17Jaap WitSportvereniging Friesland1:36:36
18Bonne de HaanLoopclub Burgum1:37:30
    
VSEN, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sytske VisserImpala1:15:13
2Jitske RoestAmsterdam1:18:49
3Nynke de JongTzum1:23:40
4Marije BijmaSurhuizum1:29:51
5Moniek van ZurkSportvereniging Friesland1:38:15
6Miranda BolhuisSneek1:41:24
    
V35, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anita FlapperBerltsum1:07:58
2Marit HoutsmaSportvereniging Friesland1:19:58
3Klary-An WimmenhoveLionitas1:25:26
4Tineke AcdaFraneker1:26:03
5Hanna Postuma-SchuilingSportvereniging Friesland1:28:30
6Anja RiemFraneker1:30:16
7Jeanet HibmaFraneker1:30:26
8Sabine de GraafFraneker1:31:14
9Rolanda WestraLeeuwarden1:39:02
10Leonie TerpstraSportvereniging Friesland1:39:35
11Helen de LangeAV Heerenveen1:44:44
    
V45, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Judith van der MeerLionitas1:07:01
2Simone SmidFraneker1:18:58
3Tamara van der MolenLeeuwarden1:25:12
4Sjoukje de GleeGauw1:30:04
5Karin MachielaLeeuwarden1:32:10
6Petra PolLeeuwarden1:32:20
7Danny GlasFraneker1:32:32
8Liesbeth de RuiterFraneker1:33:41
9Patricia HepkemaFraneker1:33:58
10Ekelyn BuwaldaFraneker1:38:15
11Tessa BoumaDongjum1:38:15
12Joke BleijerveldLoopgroep Dokkum1:39:02
13Gea GrasLoopgroep Sneek1:39:34
14Hilda van der MeulenFeanwalden1:40:00
15Thessa de WindGroningen1:41:39
16Sonja SchepelHijum1:44:16
17Willy de JongLeeuwarden1:44:44
18Marlene KreijkesFraneker1:45:59
    
V55, 16 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Bettie KoopsLionitas1:20:06
2Marijke Terpstra-HobertStiens1:26:41
3Annechien van der VeenLionitas1:27:24
4Tjitske KooistraavVN1:28:49
5Marja van der Werf- ZoerAV Heerenveen1:30:20
6Ingrid van der VeenLeeuwarden1:32:20
7Inge HelderAV Heerenveen1:33:25
8Lianne NadorpLeeuwarden1:33:31
9Anke PetersonSportvereniging Friesland1:43:55
Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen 2018

MSEN, 1.5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marne van der KooiImpala10:06
2Jurre MullerLionitas10:17
3Thijs van der HorstFraneker11:41
4Enrico PietersmaGoutum11:44
5Jelmer SteensmaLeeuwarden12:08
6Ids DoumaLeeuwarden12:48
7Jorryt VisscherHerbaijum13:28
8Jesse SinnemaLeeuwarden14:59
    
M60, 1.5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerard de RaafFraneker14:25
    
VSEN, 1.5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anthe TroostHorror9:41
2Famke DoumaLeeuwarden12:43
3Bernice de RaafFraneker13:56
4Nora PostHarlingen16:09
    
V55, 1.5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Iekje Hoitsma/JelmerFraneker20:00
    
MSEN, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerrit WolbersLionitas24:37
2Pieter PrinsSV Friesland25:17
3Reinier van der StapHarlingen26:00
4Ruben MullerLionitas26:31
5Sander PhoelichHarlingen27:34
6Cornelis ZijlstraFraneker28:29
7Cees TerpstraMenaam28:53
8Meindert MulderWorkum29:36
9Mindert KamstraMunein30:11
10Jarin van der KooiBurgum30:53
11Remco De ValkFraneker31:55
12Lars NomdenLeeuwarden31:58
13Tarek NachawatiFraneker33:15
14Kevin KoenLeeuwarden33:25
15Binne DijkstraDe Westereen34:01
16Maino van UitertLeeuwarden36:25
17Tobias SlumpBlesdijke39:49
18Skelte VeenstraOosterbierum40:03
19Rik van der PloegDokkum51:59
20Jorrit WijnstraHurdegaryp52:34
    
M40, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Bert AusmaMarum27:44
2Catrinus VroomLionitas28:19
3Frank VisserOppenhuizen31:23
4Hessel FriesLeeuwarden33:14
5Marco VijverFraneker33:57
6Thony van der VeenLoopclub Burgum55:12
    
M50, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Ritske FlootmanMenaam26:47
2Geery van HuisstedeLichtlopen31:47
3Siebe GerritsmaFraneker38:55
4Marten KingmaSV Friesland39:32
5Andries TimmermanDronryp42:19
6Johan ZijlstraLeeuwarden45:39
7Fred van ElterenLeeuwarden45:39
    
M60, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Siebren BoermaLoopclub Burgum34:16
2Djurre J van der SchaafSV Friesland40:50
3Lubbert KloostermanDe Westereen42:59
4Ben NordeIens46:02
5Haije van DekkerBurgum49:19
6Klaas DuitsHorror49:48
7Jan KooistraHarlingen51:24
    
VSEN, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marrit HoekstraEasterein30:41
2Pernille VerheijAH Franeker31:18
3Magali SiriFraneker33:02
4Kim DekkerSV Friesland33:04
5Ine van UitertLeeuwarden33:24
6Nynke de JongTzum33:30
7Marieke FriesLeeuwarden35:00
8Lianne la RoiRijswijk Zh35:54
9Swanet van der WalDe Westereen36:38
10Sara van ZalingeGroningen36:53
11Roos VeermanSt.-Annaparochie38:23
12Hester SieslingGroningen38:52
13Kirsten van der PolFraneker39:46
14Dorien BrouwerSt.-Annaparochie40:12
15Elsbeth RondaanSt.-Annaparochie40:12
16Lysbert FaberSt.-Annaparochie41:03
17Fenna de JagerFraneker41:53
18Truus PostHerbaijum42:13
19Ivana de JongLeeuwarden42:39
20Martha RosierLeeuwarden43:56
21Madelon van ElterenLeeuwarden43:56
22Jannie VosDokkum44:48
23Veronique HillebrandBurdaard44:48
24Mirthe FokkemaFraneker45:27
25Mariska MintjesSteenwijk46:12
26Alianne FlootmanMenaam46:46
27Juliet HovingGroningen46:50
28Hannah PlompLeeuwarden47:11
29Monique PieterseHoorn Nh48:06
30Jantine KloostermanStiens48:07
31Evelien de GrootFraneker49:09
32Femke VeenstraEindhoven51:59
33Bertine WassenaarHilaard52:34
34Annemarie de VlasHilaard52:35
35MSY KorellSexbierum53:34
36Kim van der MeerTytsjerk55:01
37Juul PlompLeeuwarden55:58
    
V35, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Nienke van UitertLeeuwarden36:24
2Margreet AusmaMarum36:29
3Natascha DijkstraLeeuwarden38:57
4Amarins BontempsFraneker41:07
5Froukje IdsardiMinnertsga44:48
6Danielle HartmanSexbierum46:23
7Maaike van der WeijTzum49:08
8Jitske VeenstraOosterbierum51:04
9Lisette KooistraHarlingen51:24
10Geertje BakkerLeeuwarden52:37
11Matgosia BagniukFraneker55:11
12Nieskje Feenstra-TerpstraLoopclub Burgum1:00:03
13Annemarie HuibertsLoopclub Burgum1:00:14
    
V45, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Liesbeth SteenbergenHorror30:14
2Wytske van der KooiBurgum37:51
3Christine ZijlstraLoopclub Burgum39:49
4Karin JagerLoopgroep Leeuwarden41:38
5Irene van ElterenLeeuwarden45:39
6Liesbeth van ZalingeSV Friesland45:49
7Wilma TumaFraneker46:33
8Meriam ReisinkLionitas46:46
9Jisca BroersmaKimswerd47:51
10Regina VisserHurdegaryp52:32
11Annet GoosensenHurdegaryp52:32
12Petra RekkerSpartacus53:08
13Veronique CoenegrachtLeeuwarden55:58
14Anita DijkerWest-Terschelling59:19
    
V55, 6,8 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Roos BoermaLoopclub Burgum34:16
2Michaela MartensLeeuwarden38:53
3Anna Witteveen-ValkLoopgroep Leeuwarden42:44
4Roelie la RoiWijnaldum42:49
5Geertje ZijlstraLeeuwarden45:39
6Coby TijssenDronrijp45:53
7Astrid ZijlstraSV Friesland48:43
8Els RoosmaFraneker49:10
9Hester van DekkenLoopclub Burgum49:10
10Nanette CavietSV Friesland50:46
11Tiny FranssenLeeuwarden51:04
    
MSEN, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Bram KielmanAV Heerenveen39:42
2Lieuwe PalstraBolsward41:45
3Tom PietersmaSV Friesland42:37
4Douwe SchermerLeeuwarden45:49
5Rick de WarleAH Franeker47:38
6Coen van BeekhuizenAH Franeker47:41
7Igor HerremaLeeuwarden49:13
8Reinder SinnemaSt.-Annaparochie50:35
9Marco BrandsmaMidlum50:51
10Robbin ElzingaHarlingen53:41
11Dannie van der NaaldLeeuwarden53:45
12Rutger BeckersLeeuwarden54:44
13Wytse BeestraAAA56:02
14Mark van der VeerFraneker58:26
15Jan Sjoerd SmitsDe Westereen58:49
16Peter BranderFraneker59:01
17Hans YpmaSpartacus1:02:28
18Erik KrolMenaam1:03:52
19Peter TuurenhoutHarlingen1:05:11
20Erik SteensmaLeeuwarden1:05:21
21Jeroen de VriesFraneker1:06:23
22Erik MulderFraneker1:06:24
23Steinar de VriesJoure1:15:48
    
M40, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Victor PlompLeeuwarden41:40
2Arie de JongLionitas43:04
3Richard TouberStiens44:32
4Johan van der MeulenSpartacus48:32
5Ludolf van der MolenTytsjerk50:46
6Klaas VisserSpartacus51:04
7Rikus van WijkLionitas51:24
8Marcel DijkstraDeventer51:52
9Edwin BruinsmaSV Friesland54:24
10Dennis KrigeeGoutum55:51
11Maarten de JongAmsterdam56:02
12Hein RiewaldDronrijp56:05
13Durk HaitsmaSV Friesland56:20
14Johan PeringaKimswerd56:41
15Marco van der HeideHarlingen56:42
16Marco KikkertLeeuwarden57:32
17Robert vd HeideLeeuwarden1:00:20
18Reinoud MonsmaSpartacus1:01:13
19Jan Harm DijkstraSpartacus1:01:14
20Sjoerd ElzingaLoopclub Burgum1:01:15
21Robin StallionAAA1:01:30
22Pieter PostmaGoutum1:02:30
23Jouke van der ZeeSexbierum1:07:16
24Patrick DijkhuizenHorror1:15:47
    
M50, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Richard van der WalLionitas43:09
2Edwin TroostBolsward45:59
3Aalze KuperusFraneker46:48
4Hans BonnemaLionitas52:05
5Domien MulderSV Friesland54:25
6Raimond de LangeHarlingen56:46
7Jacob DijkstraSV Friesland57:08
8Sjoerd HoltropLionitas57:13
9Wieger van KeulenSV Friesland57:53
10Ruud de JongLelystad58:06
11Pieter RuniaLoopgroep Berlikum58:31
12Theo SikkemaFraneker1:00:18
13Nico GalemaSpartacus1:00:32
14Jan JansmaOenkerk1:00:43
15Andries NorderSpartacus1:01:46
16Henk BakkerFraneker1:02:14
17Theo RuniaSV Friesland1:02:48
18Bauke van der MeerFraneker1:03:28
19Herman van der GeestOudebildtzijl1:03:32
20Henk MulderFraneker1:04:01
21Harold RakersLionitas1:04:23
22Theo van BergenLoopgroep Leeuwarden1:04:45
23Klaas NieuwhofLoopgroep Berlikum1:05:18
24Wybe SierksmaMarrum1:05:19
25Jan WillLoopgroep Leeuwarden1:07:31
26Jan HaanSpartacus1:09:47
27Kees del GrossoGrou1:14:28
28Martin AnsingSpartacus1:15:18
29Peter KlarenbeekHarlingen1:16:16
    
M60, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Teatse TichelaarHarlingen46:05
2Cor van SluisSV Friesland51:17
3Otto de BoerSV Friesland53:51
4Sjouke TouberSV Friesland54:55
5Tjalling TjalsmaDrachten56:32
6Durk BrouwerLoopgroep Sneek1:00:17
7Carel HarkemaSV Friesland1:00:37
8Johan ZwerverSV Friesland1:03:10
9Hielke BroersmaFraneker1:03:12
10Piet RuniaStiens1:03:57
11Willem ReitsmaSV Friesland1:07:17
12Rinze KootstraSV Friesland1:07:17
13Wybrand de GrootSV Friesland1:07:23
14Jan PanhuisSV Friesland1:07:24
15Foeke IdzengaSV Friesland1:10:17
16Gerard HoubeinSpartacus1:12:23
17Reinder SinnemaLionitas1:26:27
18Joop BoonstraSV Friesland1:26:29
19Jippe BokmaSV Friesland1:26:30
    
VSEN, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marrit MulderLeeuwarden48:38
2Rianne TierolfLeeuwarden54:51
3Diane PijlWolvega54:52
4Marloes van der HaakMidlum1:01:07
5Patricia KloostraSpartacus1:03:26
6Anouk de WarleWjelsryp1:07:24
7Marije BijmaSurhuizum1:08:03
8Ankie KrikkeAmsterdam1:09:10
9Sandra BagniukHarlingen1:11:52
10Annelies van den AkkerFraneker1:14:28
11Ytje HoltropJoure1:15:48
    
V35, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anna LemstraAH Franeker47:52
2Van der VeenHarlingen55:18
3Minke HellLoopclub Burgum55:19
4Thelma VisserFraneker1:00:38
5Afke PunterSpartacus1:01:23
6Helena ZeinstraDronryp1:01:36
7Annette RozengaLeeuwarden1:02:38
8Anneke RegnerusSV Friesland1:04:17
9Lianne KuipersFraneker1:04:27
10Annette RozengaLeeuwarden1:05:31
11Annemieke FortuinLoopgroep Leeuwarden1:06:40
12Marije MulderFraneker1:06:45
13Petra NeedAkkrum1:06:46
14Annemarie Russchen-NortieFraneker1:07:15
15Hammie VellingaFraneker1:09:10
16Liesbeth DijkstraSpartacus1:14:42
17Anja RiemFraneker1:39:21
    
V45, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Simone SmidFraneker54:05
2Petra PolLeeuwarden58:04
3Petra LokLionitas1:00:16
4Titia KnipSpartacus1:01:17
5Hilde de VriesDronryp1:01:34
6Trea WalstraLionitas1:02:32
7Liesbeth de RuiterFraneker1:02:40
8Monique KlaverLeeuwarden1:03:32
9Johanna RinsmaHallum1:03:43
10Maaike MulderFraneker1:03:58
11Marianne HaijmaLionitas1:04:19
12Sippie HansmaKoarnjum1:04:37
13Larissa SpijkermanFraneker1:04:38
14Lineke VeenstraLeeuwarden1:05:42
15Gerda de VriesFraneker1:05:53
16Ans EngelsmaSpartacus1:07:14
17Corrie van der VeenSpartacus1:07:36
18Thea HoekstraSpartacus1:07:45
19Marijke de BoerSneek1:08:12
20Jetty TrompFerwert1:08:52
21Marian DijkstraBitgum1:09:34
22Klaske BonnemaSpartacus1:09:36
23Hennie SmidHindeloopen1:10:05
24Lida van SlotenLoopgroep Leeuwarden1:10:13
25Inez EngbersenSpartacus1:11:19
26Sonja SchepelHijum1:11:49
27Grietje StokerSV Friesland1:12:21
28Joke FokkemaFraneker1:12:22
29Anneke van der VeenSpartacus1:12:52
30Joke FokkemaFraneker1:13:37
31Jacqueline KroeseFraneker1:14:28
32Janke BonnemaSpartacus1:15:18
33Linda BrontsSpartacus1:17:30
34Yke WijbengaLoopgroep Hugo Veenker1:26:28
    
V55, 10,7 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Alie BrouwerHorror51:46
2Anneke WesterSV Friesland55:36
3Ingrid van der VeenLeeuwarden58:04
4Wil PijlDronrijp1:08:24
5Corrie KlatSpartacus1:08:36
6Fokje YtsmaSpartacus1:08:37
7Titia BrouwerLoopgroep Sneek1:09:12
8Tineke DijkstraSV Friesland1:09:19
9Anneke SijtsmaSV Friesland1:13:36
10Tineke OnnesHarlingen1:13:37
11Betty JohannsSpartacus1:17:30
12Cora DuijndamSpartacus1:17:31
    
MSEN, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rob VijverLionitas1:00:03
2Dick WobbesLoopgroep Leeuwarden1:00:58
3Wim DoumaLeeuwarden1:09:41
4Menno BakkerSpartacus1:11:23
5Durk TigchelaarHarlingen1:11:39
6Anton WiersmaHallum1:13:17
7Ate BijlsmaImpala1:13:25
8Jan Julius BuwaldaAV Heerenveen1:15:10
9Piet RienstraOudemirdum1:15:32
10Elger SpijksmaGoutum1:15:50
11Arjan van der WalOpende1:16:35
12Joris PopkenStiens1:18:27
13Gerrit BetzemaSV Friesland1:19:28
14Kevin BuursenLeeuwarden1:19:40
15Ruben BranderFraneker1:20:02
16Harrie WetterhahnLionitas1:20:45
17Johan AlserdaLeek1:20:54
18Melchior RamHarlingen1:23:09
19Matthijs vd AkkerAH Franeker1:23:10
20Wytse HiemstraGoutum1:23:39
21Erik van HouteLeeuwarden1:24:58
22Jan NanningaLeeuwarden1:27:15
23Mosab AkradmanFraneker1:27:21
24Dennis WijchersGoutum1:27:57
25Frank BalkLeeuwarden1:29:11
26Hasain AlfabboryFraneker1:31:32
    
M40, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Remco SchraaLoopgroep Leeuwarden1:03:56
2Andre YdemaLionitas1:12:22
3Gerben GroenewoudLoopgroep Leeuwarden1:12:35
4Hein DijkstraOosterbierum1:16:46
5Andre JellemaLionitas1:16:51
6Germ SteensmaSt.-Jacobiparochie1:17:28
7Giorgio DeleaSV Friesland1:17:28
8Dies SnoodijkGoutum1:18:16
9Theo TerpstraStiens1:18:28
10Jan van der WerfOentsjerk1:18:50
11Willem BiemoltSV Friesland1:19:18
12Tom RijpmaLeeuwarden1:21:17
13Klaas Sietse van der WalBuitenpost1:21:30
14Marco BalkLeeuwarden1:23:41
15Marc KerkhofSpartacus1:27:53
16Raymond van der WerffSpartacus1:28:34
17Seth DorenbosGoutum1:35:18
    
M50, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Henk van EldikLionitas1:08:10
2Sieds WiersmaImpala1:08:58
3Albert van der ZielSV Friesland1:10:59
4Daan van der GeestSV Friesland1:11:03
5Lammert van der MeijLoopgroep Leeuwarden1:13:40
6Hillebrand de VriesSt.-Jacobiparochie1:16:57
7Aise BoumaKimswert1:17:50
8Niels BlaauwLionitas1:18:26
9Eddie SchipperDrachten1:19:02
10Albert van der VeenHarlingen1:21:09
11Loek SmidHindeloopen1:21:25
12Gertjan HijstekSV Friesland1:24:09
13Johan BeintemaSV Friesland1:26:10
14Rinze MiedemaSV Friesland1:28:56
15Martin van den BurgSV Friesland1:30:21
16Reinder TelSurhuizum1:32:20
17Alex van ZurkSV Friesland1:38:16
18Izaak Talsma 1:39:03
19Wim TumaSpartacus1:40:09
20Mark de JagerFraneker1:44:23
    
M60, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rienk de VriesSV Friesland1:17:02
2Duco ZijlstraSV Friesland1:17:17
3Lammert WoltersDrachten1:18:00
4Meine HoitsmaSV Friesland1:18:58
5Benny BijlsmaSV Friesland1:23:14
6Jos BruinSt. Nicolaasga1:24:09
7Ulbe van der WalSV Friesland1:26:26
8Jaap DijkstraSV Friesland1:27:04
9Ruurd VeenstraSV Friesland1:27:30
10Yde HaarsmaSV Friesland1:29:29
11Henk KooistraavVN1:32:10
12Gerben BrouwerSV Friesland1:33:07
13Gerard PolSV Friesland1:35:42
14Harm PostmaSV Friesland1:43:08
15Ibo PheiferYsbrechtum1:43:12
16Bonne de HaanLoopclub Burgum1:45:45
17Jaap WitSV Friesland1:57:20
    
VSEN, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Rianne – Harmsen de BoerDrachten1:08:08
2Hester SalverdaWorkum1:18:57
3Katolina DijkstraLeeuwarden1:31:33
4Moniek van ZurkSV Friesland1:38:16
5Maaike FelenLoopgroep Leeuwarden1:39:20
    
V35, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Lisan de VriesBergum1:13:05
2Marit HoutsmaSV Friesland1:22:02
3Lonneke EedensLeeuwarden1:22:35
4Natasja Young Mi vd PloegLeeuwarden1:24:00
5Hikmet YigitGoutum1:34:41
6Janneke SamploniusLeeuwarden1:37:50
7Cindy de JagerSV Friesland1:37:51
8Nellie DijkstraSV Friesland1:40:58
9Christien ten HoeveFraneker1:43:09
10Jeanet HibmaFraneker1:43:52
11Danny GlasFraneker1:44:25
12Jessica HollanderLeeuwarden1:47:07
13Pytsje FrankenaFraneker1:54:28
14Aletta DijkstraFraneker1:54:30
15Johanna AndringaStiens1:57:36
16Nynke RondaanBitgummole1:57:36
    
V45, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Judith van der MeerLionitas1:08:23
2Dineke PrinsRunners Stadskanaal1:35:52
3Karin MachielaLeeuwarden1:37:52
4Lianne NadorpLeeuwarden1:37:52
5Diana JorritsmaFraneker1:42:24
6Anouk de GrootFraneker1:42:24
7Ekelyn BuwaldaFraneker1:43:52
8Tessa BoumaDongjum1:43:52
9Tessica BrouwerFraneker1:48:27
10Wieke MiedemaHitzum1:48:27
11Tjitske MuizelaarFraneker1:48:27
12Willy de JongLeeuwarden1:54:27
    
V55, 16,4 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Inge van SchaickLionitas1:20:45
2Jacinta FancelLeeuwarden1:23:18
3Tjitske KooistraavVN1:31:32
4Marja van der Werf- ZoerAV Heerenveen1:34:31
5Annechien van der VeenLionitas1:35:02
6Fenna Jansen de VriesHurdegaryp1:35:56
7Rina SijtsmaLoopgroep Hugo Veenker1:38:34
8Anke PetersonSV Friesland1:57:20
Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen 2017

MSEN, 1.5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marne van der KooiImpala0:00 
2Jorryt VisscherHerbaijum0:00 
3Hessel TerpstraHallum0:00 
     
VSEN, 1.5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Fleur de VriesImpala0:00 
2Anthe TroostHorror0:00 
3Juul PlompLeeuwarden0:00 
     
MSEN, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Allard Sym SprengerHarlingen20:05 
2Cornelis ZijlstraFraneker23:09 
3Meindert MulderWorkum26:13 
4Tarek nachawatiFraneker27:19 
5Wilco MiedemaAkkrum30:23 
6Arlan SchouwstraFraneker30:41 
7Jelte BoumaKimswert33:34 
8Erik MulderFraneker1:01:36 
     
M40, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leon PluimFraneker26:13 
2Marco VijverFraneker27:26 
3Klaas Jan van der KooiBurgum31:35 
4Durk HaitsmaFriesland34:01 
5Victor PlompLeeuwarden41:27 
6Meinte de vriesFraneker1:01:36 
     
M50, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joost ZijlstraFraneker28:17 
2Paul VesseurFraneker37:50 
3Jaap GoodijkSexbierum42:58 
     
M60, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jildert MulderWorkum27:39 
2Dikkie van der WerfFriesland29:56 
3Duco ZijlstraFriesland31:18 
4Keimpe JagerFriesland35:14 
5Gerke BoekemaSpartacus37:55 
6Pepijn HofstedeLeeuwarden40:27 
7Meindert Roosjes7441:27 
8Klaas DuitsFriesland41:37 
     
VSEN, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Charissa ZijlstraFriesland26:21 
2Iris DijkstraJutrijp28:18 
3Nynke de JongTzum28:19 
4Marjolein WeverLeeuwarden29:19 
5Anna Jetske BaronLeeuwarden29:29 
6Tjitske van der SluisTzum30:18 
7Melanie VosSkingen30:56 
8Marith weverHarlingen33:19 
9Marlies de RuiterFraneker35:13 
10Yvonne la RoiMenaam35:59 
11Lisette KooistraHarlingen39:29 
12Hannah PlompLeeuwarden40:27 
13Ditte HofstedeLeeuwarden40:27 
14Griet HiemstraLeeuwarden41:01 
15Jessica de GraafFraneker41:27 
16Hedwig GoodijkSexbierum42:58 
     
V35, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Saskia SmitsHorror26:34 
2Renate NoutaHurdegaryp31:39 
3Albertje StrikwerdaDongjum34:35 
4Liesbeth DijkstraSpartacus42:04 
5Tsjikke van der WegGrou42:09 
     
V45, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Petra WieringaFriesland28:04 
2Wytske van der KooiBurgum31:34 
3Liesbeth de RuiterFraneker32:21 
4Gerda de VriesFraneker35:13 
5Anita DuineveldFraneker37:50 
6Vernonique CoenegrachtLeeuwarden40:27 
7Anita DijkerTerschelling46:39 
     
V55, 5 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Fokje IJtsmaSpartacus32:24 
2Maatje VerbruggeFraneker38:42 
3Tia VisserLoopgroep Stiens39:08 
4Astrid ZijlstraFriesland39:10 
5Nanette CavietFriesland40:43 
6Ankie JagersmaSint Annaparochie46:13 
7Els RoosmaFraneker46:19 
     
MSEN, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Gerrit WolbersLionitas35:02 
2Bram KielmanGrou35:02 
3Pieter PrinsFriesland36:34 
4Reinier HitzertFriesland36:40 
5Marco KingmaSneek38:24 
6Bert KobusLeeuwarden40:49 
7Meine JongedijkLeeuwarden42:34 
8Arnold KooikerMarsum42:34 
9Douwe Wiebe BeekAkkrum43:48 
10Gerrit BetzemaFriesland43:53 
11Stefan RorijeLeeuwarden44:04 
12Wiebe de RoosLeeuwarden45:27 
13Dannie van der NaaldLeeuwarden46:29 
14Sytse KoopalLeeuwarden46:33 
15Marcel ElzingaHarlingen47:24 
16Sytse jansmaFriesland47:31 
17Manco BrandsmaHarlingen47:38 
18Marinus de HaanHurdegaryp48:49 
19Johan KooistraFriesland49:33 
20Heim DijkstraOosterbierum52:35 
21Wytse BeetstraDrachten52:47 
22Siebren DuurkenLeeuwarden55:01 
23Jeffrey RietbroekWytgaard55:02 
24Tim HaitsmaFraneker56:07 
25Van BruggenSpartacus1:00:42 
26Erik SteensmaLeeuwarden1:06:46 
27Jorrit WijnstraHurdegaryp1:07:34 
28Jorrit WijnstraHurdegaryp1:07:35 
29Sebastiaan BosmaLeeuwarden1:15:52 
30Peter RijpstraFraneker1:15:52 
     
M40, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Edwin TroostBolsward41:10 
2Siebe de VriesDrachten43:21 
3Sander BoschFraneker44:09 
4Gjalt WeistraDrachten44:15 
5Giorgio DeleaFriesland44:39 
6Hendrik-Jan MeulenaarBurgum47:04 
7edwin bruinsmaleeuwarden47:20 
8Arno de WitFraneker48:29 
9Chris DeinumLeeuwarden51:29 
10Silvio TeunissenBolsward51:29 
11Robin stallion2BFit52:47 
12Harold RakersLionitas55:00 
13Ewald BroersLeeuwarden55:52 
14Jan Harm DijkstraSpartacus57:07 
15Patrick DijkhuizenHorror1:00:03 
16Bram BoekemaFraneker1:04:02 
17Teake KempenaarAnjum1:09:47 
18Erik WillekusFriesland1:22:45 
     
M50, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Johan HoogerhuisSchalsum41:37 
2Aalza KuperusFraneker41:46 
3Goos BiesLeeuwarden42:23 
4Aise BoumaKimswert43:50 
5Martin van der BergSneek45:35 
6Andries NorderSpartacus47:05 
7Domien MulderFriesland47:47 
8Marcel BomasFriesland47:48 
9Ane Jan Glastra van LoonSexbierum47:52 
10Menno BonnemaFraneker48:26 
11Wiep van der heideDrachten48:35 
12Jacob DijkstraFriesland48:45 
13Marten BosmaFriesland49:18 
14sjerd holtropleeuwarden49:20 
15Wieger van KeulenFriesland49:49 
16Egbert GeertsmaGroningen51:15 
17Alfred KnobbeLeeuwarden51:21 
18pier de roosherenveen51:37 
19Jan JansmaOenkerk53:53 
20Durk BrouwerLoopgroep Sneek54:39 
21Cor de GrootFriesland57:20 
22Matthijs VleugelLionitas57:42 
23Bauke van der MeerFraneker58:09 
24Wim KootLemmer1:01:34 
25Oeds LijstraFraneker1:04:07 
     
M60, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Teatse TichelaarHarlingen40:36 
2Meine HoitsmaFriesland44:50 
3Hendrie van der WerfFriesland46:20 
4Cor van SluisFriesland46:36 
5Piet KerstholtFriesland52:00 
6Rients TerpstraHallum52:23 
7Gerben BrouwerFriesland52:31 
8Hans MenningaFraneker54:37 
9rinzo kooistraharlingen56:11 
10Djurre Joh van der SchaafFriesland57:07 
11wijbrand de grootveenwouden58:38 
12Jan PanhuisFriesland58:38 
13Foeke IdzengaFriesland1:00:34 
14lubbertde westeren1:00:59 
15Piet van der VeerHarlingen1:03:42 
16Johan ZwerverFriesland1:03:50 
17Rijk van ElterenLeeuwarden1:03:55 
18Johan ZijlstraSpartacus1:07:18 
19Joop BoonstraFriesland1:09:16 
20Jippe BokmaFriesland1:09:16 
21Jan KooistraHarlingen1:09:16 
22Herman HoekstraFriesland1:14:34 
     
VSEN, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marijke JousmaLeeuwarden43:50 
2Tineke van RavesteijnBolsward51:59 
3Christianne BergsmaMinnertsga57:07 
4Nadia Amah ApedoAkkrum58:29 
5Patricia KloostraSpartacus1:00:41 
6Fedda KootLemmer1:01:34 
     
V35, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anna lemstraMenaam43:53 
2Karla SchipperGroningen47:00 
3Jelma WassenaarBerlikum50:42 
4beanne kakkerdrachten51:40 
5Miranda FlopperBerlikum51:43 
6Tialda zwartHurdegaryp52:12 
7Tineke van der VeenHarlingen52:34 
8Theresia WoltmanFraneker56:07 
9Marije MulderFraneker56:07 
10Nellie DijkstraFriesland56:17 
11Cindy de JagerSint Annaparochie56:21 
12annemarie russchenfraneker57:20 
13Susan BoschFraneker1:03:11 
14Johanna AndringaLoopgroep Stiens1:05:14 
15Nynke RondaanBitgummole1:05:14 
16Aletta DijkstraFraneker1:07:35 
17Pytsje FrankenaFraneker1:07:35 
18Grietje Halbersma-de JongWirdum Fr1:08:39 
19Lianne van MourikFriesland1:16:15 
     
V45, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Liesbeth WijtsmaLoopgroep Leeuwarden36:00 
2Anita van der WalFriesland44:35 
3Jacinta FancelLeeuwarden45:53 
4Simme SmidFraneker46:44 
5Martina TolsmaFeanwalden52:24 
6Mathilde BijlsmaFraneker52:35 
7Ingrid de WitFraneker54:10 
8Johanna RinsmaHallum56:07 
9Larissa SpijkermanFraneker57:07 
10Thea HoekstraFraneker57:07 
11Sarina jannesFriesland57:07 
12Ans EngelsmaSpartacus57:20 
13Jacqueline kroeseFraneker57:42 
14Trea WalstraMenaam58:06 
15Marianne HaijmaLionitas58:16 
16Jolanda NijenhuisFriesland59:50 
17marijke de boersneek59:58 
18Bettina ReitsmaBerltsum1:00:01 
19Klaske BonnemaFraneker1:00:58 
20Thea HoekstraFraneker1:01:26 
21Joke FokkemaFraneker1:03:33 
22Jessica BrouwerFraneker1:04:02 
23Tjitske MuizelaarFraneker1:04:07 
24Hilda MeijerhofAppingedam1:04:37 
25Grietje StokerWirdum1:05:14 
26Lida van SlotenLoopgroep Leeuwarden1:05:34 
27Regina VisserHurdegaryp1:07:34 
28Mona Alkemafraneker1:08:10 
29Wypie VeenstraFraneker1:08:10 
30Ingrid TerpstraFraneker1:08:39 
     
V55, 10 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tineke BlaauwFraneker50:47 
2Rina SijtsmaLoopgroep Hugo Veenker55:23 
3Minke OordFriesland57:33 
4Margreeth KortenLionitas58:45 
5Inge KoolsFriesland1:00:17 
6Aafke KeizerFriesland1:00:17 
7Pijl WilDronrijp1:00:39 
8titie brouwer kamstrasneek1:01:38 
9Liesbeth DijkstraFraneker1:03:33 
10anneke sijtsmagoutum1:03:50 
11Sietske van der BijFriesland1:11:27 
12Sjoukje SinnemaWergea1:14:34 
     
MSEN, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob VijverLionitas55:41 
2Dick WobbesVeenwouden58:16 
3paul miedemaberltsum58:31 
4Geale Simon PostmaLionitas59:06 
5Wim DoumaLeeuwarden1:02:14 
6Menno BakkerSpartacus1:07:09 
7Mario JansmaOenkerk1:14:39 
8Ronald de VriesBerltsum1:17:37 
9Jaap AkkermanBerltsum1:18:05 
10Ruben BranderFraneker1:18:29 
11Peter AbmaFraneker1:20:38 
12Tjerck KarstenBolsward1:23:27 
13Coen van BeekhuizenHitzum1:24:02 
14Warfa Jama AbdiSpartacus1:32:29 
     
M40, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Remco SchraaLoopgroep Leeuwarden1:00:19 
2Ate BijlsmaGarijp1:04:42 
3Andre YdemaLionitas1:05:24 
4jan hiemstraberltsum1:09:22 
5Jan van der WerfLionitas1:12:55 
6Andre JellemaLeeuwarden1:13:41 
7Hugo ReitsmaLionitas1:13:41 
8Jan HaakFraneker1:15:12 
9Arnold HagerLeeuwarden1:15:15 
10Harry OosterhuisStiens1:16:57 
11Bas de BestHorror1:19:01 
12Friso van den BergFraneker1:19:57 
13Marc KerkhofFraneker1:19:59 
14Emiel de JongFraneker1:20:28 
15Hein RiewaldDronrijp1:22:50 
16emiel ademamenaam1:23:31 
17Ida AbnaFraneker1:23:52 
18Led van der MeerHarkema1:27:17 
19Francisco OosterbaanHorror1:28:39 
20Andre MulderSappemeer1:29:36 
     
M50, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rinie ScheutjensLeeuwarden57:11 
2Daan van der GeestFriesland1:04:53 
3Jacob van der LeijFriesland1:06:37 
4Lammert van der MeijLeeuwarden1:10:45 
5Gertjan HijstekFriesland1:12:27 
6Willem BiemoltFriesland1:13:53 
7Niels BlaauwLionitas1:14:30 
8Albert van der ZielFriesland1:15:21 
9Peter BoersenFriesland1:19:25 
10Henk HiemstraFraneker1:21:24 
11Geert Jan BosmaFriesland1:21:33 
12Johan BeintemaFriesland1:21:51 
13Bouke FennemaBritsum1:21:56 
14gee bleeksmasneek1:22:04 
15Jeffery RobbersFriesland1:23:11 
16Rinze MiedemaSint Jaocbiparochie1:23:40 
17Theo SillemaFraneker1:24:02 
18Jan van ZalingeFriesland1:24:27 
19Hans BonnemaLionitas1:25:21 
20Anne OldersmaSteenwijk1:25:36 
21DurkDronrijp1:27:58 
22Ibo PheiferYsbrechtum1:28:28 
23Reinder TelFriesland1:28:50 
24Wim TumaSpartacus1:28:55 
25Rinze NieuwhofFraneker1:34:05 
26Mark de JagerFraneker1:36:00 
     
M60, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jasper KeizerFriesland1:06:25 
2Chris DraijerImpala1:09:22 
3Rienk de VriesBurgum1:09:57 
4Lammert WoltersDrachten1:14:54 
5Jos BruinSint Nicolaasga1:19:43 
6Sjouke TouberFriesland1:20:56 
7jaap dijkstrafraneker1:21:11 
8Hessel de BoerFriesland1:21:34 
9ruurel veenstratwijzelerheide1:24:05 
10Yde HaarsmaSneek1:24:41 
11Karst AnemaFriesland1:25:30 
12Jaap WitFriesland1:37:24 
13Gerald HoubeinFraneker1:37:24 
     
VSEN, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lisa VellingaFraneker1:21:45 
2Marije van PoptaBolsward1:23:25 
3Marloes van den HaakHarlingen1:27:41 
4Hannie LeijstraDronryp1:46:17 
     
V35, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Judith van der MeerLionitas1:06:09 
2Leonie terpstraHallum1:12:36 
3Anita FlapperBerlikum1:13:19 
4Tineke AcdaFraneker1:29:12 
5Grietje van der SchaafBerlikum1:32:18 
6Renske PostmaLeeuwarden1:32:18 
7Anja RiemFraneker1:34:05 
     
V45, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henrieta OosterbaanHorror1:21:17 
2MAUREEN ClaassenBitgum1:24:02 
3Karin DanhofFriesland1:25:36 
4Petra PolLeeuwarden1:29:42 
5Fokje BoersLeeuwarden1:29:42 
6Corrie Pars-LeeuwenLoopgroep Berlikum1:29:47 
7Ekelyn BuwaldaFraneker1:34:05 
8Rachel van der HeerdFraneker1:34:05 
9Willy de JongLeeuwarden1:46:17 
     
V55, 15 KILOMETER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Inge van SchaickLionitas1:14:30 
2Bettie KoopsLionitas1:23:47 
3tiny woudakollum1:24:41 
4Annechien van der VeenLionitas1:29:36 
5Anke PetersonFriesland1:37:24 
     
VRIJW, VRIJWILLIGER   
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd 
1Reinder SinnemaFriesland0:00 
2Jan van der HoekFriesland0:00 
3Theo RuniaFriesland0:00 
4Otto de BoerFriesland0:00 
Categorieën
Pepernotenrun

Plattegrond

De plattegrond volgt binnenkort

Categorieën
Pepernotenrun

Veelgestelde vragen

Op deze pagina kun je de veelgestelde vragen terugvinden die wij alvast voor je klaar hebben gezet. Heb je een vraag en kun je het antwoord niet op onze website terug vinden? Dan helpen wij uiteraard graag om jouw vraag te beantwoorden.

Inschrijven

De inschrijving voor de Pepernotnerun gaat op 1 ferbruari 2024 om 12:00 van start!

De inschrijving sluit op 15 november 2024, of eerder als alle afstanden en onderdelen volgeboekt zijn.

1. Ga naar de pagina ‘inschrijven
2. Kies je onderdeel en klik op ‘Inschrijven
3. Doorloop alle stappen van het inschrijfformulier
4. Zodra je bent ingeschreven, ontvang je per e-mail een bevestigingsmail van ‘noreply@atleta.cc’. Via de link ‘Open dashboard’ kun je jouw inschrijving inzien en beheren.

De bevestigingsmail is afkomstig van ‘noreply@atleta.cc’. Check ook jouw spam of ongewenste mail.

Als je geen bevestigingsmail hebt ontvangen, neem dan contact op via dit formulier. Mogelijk heb je een typefoutje gemaakt in het e-mailadres.

Na het sluiten van de online inschrijving is het niet meer mogelijk in te schrijven. Er is dan ook géén na-inschrijving.

Voor de Pepernotenrun zijn shirts beschikbaar – zie ook Merchandise

Iedere deelnemer krijgt als aandenken aan de Pepernotenrun een mooie speciaal ontworpen medaille als je over de finish komt.

Wordt mijn startbewijs thuisbezorgd?
Ja, uiterlijk in de week voor het evenement ontvang je jouw startbewijs met de post.

Ik woon in het buitenland, ontvang ik mijn startbewijs met de post?
Indien je met een buitenlands adres staat ingeschreven, dien je jouw startbewijs op te halen. Je ontvangt in de week van het evenement informatie hierover.

Ik heb mijn startbewijs niet ontvangen. Wat nu?
Als je jouw startbewijs niet hebt ontvangen, kom dan voor jouw starttijd naar onze collega’s bij de Helpdesk. Dan zorgen we voor een vervangend startbewijs.

De naam op het startbewijs is verkeerd, kan ik dit nog aanpassen?
Als een startbewijs eenmaal is gemaakt, kan de naam helaas niet meer veranderd worden.

Ik heb een startnummer overgenomen. Wordt mijn startnummer bij mij thuis bezorgd?
Indien je na de uiterste wijzigingsdatum, 15 november 2024, een inschrijving hebt overgenomen, wordt het startbewijs naar de oude deelnemer opgestuurd. Je dient onderling te regelen dat het startbewijs bij jou terecht komt.

Pepernotenrun

De volgende Pepernotenrun zal plaatsvinden op zondag 1 decemeber 2024.

De start en finish van alle afstanden is op de Leeuwarderweg naast de Albert Heijn te Franeker.

De Pepernotenrun is alleen voor hardlopers

Hardlopers kunnen deelnemen aan de 1.5 – 5 – 10 – 16 of 21.1kilometer

De starttijden van alle afstanden en onderdelen kun je hier terugvinden.

De limiet voor alle afstanden is 2.5 uren na de start van de Halve marathon.

Na ieder 5 kilometerpunt staat er een verzorgingspost met water en vruchtendrank.

Na de finish is er bouillon, thee, vruchtendrank, water en staan er bananen en sinaasappels.

Voor de hardlopers wordt de tijd geregistreerd middels een chip achterop het startnummer. Na het evenement vind je de uitslag terug op de uitslagenpagina op de website.

Voor de Pepernotenrun is een limiet van in totaal 1.500 deelnemers (7e editie).

De Pepernotenrun is voor alle leeftijden toegankelijk.

Niet van toepassing op dit evenement.

Wijzigingen/annuleren/overdragen

Ga naar ‘Open dashboard’ in jouw bevestigingsmail om jouw persoonlijke gegevens te wijzigen.

Jouw afstand wijzigen kun je doen door contact met ons op te nemen via dit formulier.

Het wijzigen van jouw gegevens is mogelijk t/m 15 november 2024 om 12:00 uur.

Als je niet mee kunt of wilt doen, dan kun je jouw inschrijving aan iemand anders overdragen. Hoe dat gaat, zie je bij de vraag over ‘overdragen’.

Bij annulering is er geen restitutie van het inschrijfgeld mogelijk.

Ga naar ‘Open dashboard’ in jouw bevestigingsmail. Open jouw registratie en klik je op jouw Ticket. Vul bij ‘Toewijzen’ het e-mailadres in van de persoon aan wie je jouw aankoop en/of startbewijs wilt toewijzen.

Vergeet niet ook jouw extra producten aan die persoon toe te wijzen.

Indien je na de uiterste wijzigingsdatum, 15 november 2024 om 12:00 uur, een ticket toewijst, ontvangt de oorspronkelijke deelnemer het startbewijs en eventuele extra’s. Onderling dien je te regelen dat dit bij de nieuwe deelnemer terecht komt.

Je kunt jouw inschrijving t/m 15 november 2024 om 12:00 uur toewijzen aan iemand anders. De overdracht is voor eigen risico. De organisatie bemiddelt hier niet in.

De Algemene voorwaarden en het reglement vind je hier.

Persoonlijk dashboard

Als je jouw e-mailadres eerder hebt gebruikt tijdens een inschrijving, kies dan tijdens jouw nieuwe inschrijving voor ‘Inloggen’. Je ontvangt een code van ‘noreply@atleta.cc’ om in te loggen en verder in te schrijven.

Als je eenmaal ingeschreven staat, kan je in jouw dashboard inloggen. De link naar jouw dashboard vind je in de bevestigingsmail van jouw inschrijving.

De bevestigingsmail is afkomstig van ‘noreply@atleta.cc’. Check ook jouw spam of ongewenste mail.

Als je geen bevestigingsmail hebt ontvangen, neem dan contact op via dit formulier. Mogelijk heb je een typefoutje gemaakt in het e-mailadres.

COVID-19

Vindt het evenement in aangepaste vorm plaats?
Het is mogelijk dat de editie van 2024 in een aangepaste vorm zal plaatsvinden. We houden hiervoor nauwlettend de actuele ontwikkelingen in de gaten en zullen hierin schakelen indien nodig.

Welke coronamaatregelen worden er getroffen?
Dit is afhankelijk van de situatie in de weken voor het evenement. We zullen de dan geldende maatregelen nadrukkelijk volgen en alle betrokkenen hierover over informeren.

In het geval dat het evenement wordt afgelast, dan ontvangen alle deelnemers restitutie van het inschrijfgeld, minus de redelijke kosten die de organisatie heeft gemaakt ter voorbereiding op het evenement.

Faciliteiten

Op de start-/finishlocatie zijn toiletten aanwezig.

Na afloop kun je terecht in zwembad Bloemketerp om je te verkleden, douchen en te zwemmen. Dit is niet inbegrepen bij het inschrijfgeld. We vragen je voorafgaand aan de loop in loopkleding naar het evenement te komen.

Let op! Laat hier geen tassen en/of waardevolle spullen achter. Dit is voor iedereen toegankelijk.

Na afloop kun je terecht in zwembad Bloemketerp om je te verkleden, douchen en te zwemmen. Dit is niet inbegrepen bij het inschrijfgeld. We vragen je voorafgaand aan de loop in loopkleding naar het evenement te komen.

Je kunt je kleding afgeven bij de stand ‘waardevolle spullen’ op het evenemententerrein.

Je kunt je kleding afgeven bij de stand ‘Tassenafgifte’ op het evenemententerrein.

Bereikbaarheid

Kom je met de auto? Dan raden wij je aan te parkeren op een van de onderstaande locaties. Alle terreinen zijn vanwege het evenement gratis toegankelijk.

  • P1: Albert Heijn Franeker (grijze vlakken) – Leeuwarderweg, 8801 PG Franeker
  • P2: Welkoop – Zuidel. Industriewg1B, 8801 JB Franeker
  • P3: De Trije – Jan Rodenhuisplein 3, 8801 ET Franeker
  • P4: Hertog Van Saxenlaan, 8801 ET Franeker
Kom je met de fiets? Je kunt je fiets parkeren op het terrein van Albert Heijn Franeker.

Plan je route via  www.arriva.nl met als eindbestemming Leeuwarderweg, 8801 PG Franeker

Overig

Ben je iets waardevols verloren, informeer dan bij onze Helpdesk ter plekke. Is het niet gevonden, informeer dan ook achteraf even bij onze organisatie via dit formulier.

Wil jij ons helpen tijdens een evenement? Lees hier meer over vrijwilligerswerk en meldt je aan via het inschrijfformulier.
Categorieën
Pepernotenrun

Uitslagen

Categorieën
Pepernotenrun

Programma

VALK-EVENTS.COM

Valk-Events

OliebollenRun

Coming soon